دوباره آماده زندگی واقعی


کریسمس تقریباً به پایان رسیده است ، و من از این بابت خوشحالم. * موسیقی Cue Grinch *

کریسمس مدتهاست که برای من تعطیلات سختی است و معلوم می شود که برای شریک زندگی من نیز مناسب است. این یک مزخرف است مانند یک سال خاص ، بنابراین من به نوعی … نادیده می گیرم که بیشتر یا کمتر است؟ ما هر دو ملحد هستیم و بنابراین این تعطیلات هیچ اهمیت مذهبی خاصی ندارد ، اگر چیز دیگری نباشد فقط فرهنگی است. ما مانند همیشه پس از تماشای فیلم ها و فیلم های متحرک Rankin / Bass ، سنت های خود را دوست داریم سخت اینها فیلم های کریسمس هستند که همیشه فیلم های کریسمس را فراموش خواهید کرد. و البته ، ما همیشه برای یک غذای خوشمزه از جمله ژامبون برنامه ریزی می کنیم. اما این در مورد آن است. بعضی سالها درخت مصنوعی سفیدم را کاشتم ، بعضی سالها (مثل این یکی) این کار را نکردم.

امسال احساس کردم از همه چیز جدا شده ام و در کل ، قطعاً برای مدتی پرده ای دلگیر کننده بر سر ما بود. (بله ، علیرغم همه چیزهای خوبی که در مورد آنها صحبت کردم ، افسردگی در طول سال در حالت تعادل قرار دارد.) بیایید آن روز بزرگ ، وقتی فهمیدم که داشتن برخی نکات جشن ، از جمله هدایایی که من به تازگی انجام داده ام ، بسیار خوب خواهد بود. درست نشد – به نظر می رسد که هرگز اهمیتی ندارد ، اما من فکر می کنم آنها واقعاً اهمیت دارند ، حتی چند مورد کوچک ، چیزی که می توان برای حدس زدن و هیجان انگیز باز کرد … من سال آینده آمادگی بهتری دارم.

با وجود همه اینها ، ما یک روز بسیار خوب داشتیم و غذای خوشمزه ای را که دیروز کنار هم قرار دادم می خوردم ، بعدازظهر طولانی را با هم می گذراندم و به مواردی مانند یک داستان کریسمس و JFK Assassination Stuff و مسابقات تنیس بزرگسالان. من همچنین موفق شدم یک دسته کوکی کریسمس – شیرینی شیر گورخر را بیندازم نوش جان – و زیبا و خوشمزه بودند. (اگر علاقمند به دیدن آن هستید la Amy G. عکسی در اینستاگرام من وجود دارد)

فردا به سر کار می روم و احساس آرامش می کنم که فصل تعطیلات اکنون پشت سر ما است. بله ، به نظر من خیلی بد می آید ، به نظر می رسد شب سال نو برای من هم مناسب نیست. من بی صبرانه منتظر یک شروع جدید هستم و بدون هیچ فشاری که به نظر می رسد تعطیلات پایان سال دوباره به روال عادی زندگی می کنم – و این حتی شیوه ای است که ما کارهایی را انجام می دهیم که تقریباً مشترک نیستیم!

دیدگاهتان را بنویسید