درآمد S&P 500 باید خوشایند باشد، تماشای نفت نپخته، ۱۰ دارایی برتر به همان اندازه ۳/۳۱


نمودارهای معاملاتی روی صفحه

da-kuk / E+ اجتناب کرده اند طریق Getty Images

بر ایده داده های مورنینگ استار، SPY اجتناب کرده اند سال به همان اندازه به همانطور که صحبت می کنیم ۷.۵۴ نسبت کاهش یافته است است، در حالی کدام ممکن است بارکلی ۸.۴۶ نسبت کاهش یافته است است.

همراه خود امتحان کنید اوکراین، تورم، افزایش از حداکثر قیمت نفت نپخته، اولویت با اشاره به استفاده اجتناب کرده اند سلاح های هسته ای در اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید نرخ های بهره بالا، آغاز در نظر گرفتن به سرمایه کردم. همراه خود برای درمان همه عامل، بازارها امسال به خوبی شخصی را محافظت کرده اند.

همراه خود این جاری، ادعا ۲۲ می Fed/FOMC/Powell در افق به نظر می رسد تبدیل می شود.

جی پی مورگان (JPM) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیتی گروپ (C) هفته قبلی درآمد فوق العاده ضعیفی داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دوی آنها در سه ماهه ۲۲۲ نیز همراه خود ارزیابی سختی گذراندن هستند. هم فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم امور پولی در سه ماهه دوم سال ۲۲، اجتناب کرده اند نتایج سه ماهه دوم سال ۲۱، همراه خود خوب چهارم مشکل برانگیز تولید دیگری گذراندن هستند.

تسلا این را هفته بلند مدت نیز گزارش می دهد.

داده های درآمد ۵۰۰ SP:

 • برآورد بلند مدت برای ۳ ماهه چهارم اجتناب کرده اند ۲۳۴.۱۸ دلار در هفته قبلی به ۲۳۳.۸۳ دلار کاهش کشف شد.
 • PE ورودی منطقی۱۸.۸ برابر است از “فشار PE” همچنان باعث تبدیل می شود کدام ممکن است سهام مربوط به استفاده روی حیله و تزویر باشد.
 • بازده درآمد سهام SP500 اجتناب کرده اند ۵.۲۲ نسبت در هفته قبلی به پنج.۳۲ نسبت افزایش کشف شد.
 • طبق داده های IBES برای ۳ ماهه اول ۲۲، پیش بینی {می رود} انبساط درآمد در محدوده + ۱۰٪ – ۱۱٪ باشد.

داده های حسابرسی ضعیف تر: به سختی آزار دهنده

استاندارد اند پورز 500

تنها چیزی کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند به‌روزرسانی این جدول در آخر هفته ممکن است را درگیر می‌تدریجی اینجا است کدام ممکن است انواع “بازرسی‌های خوش بینانه” آغاز به افزایش نکرده است. امیدوارم این هفته بلند مدت، ۴/۱۸/۲۲ – ۴/۲۲/۲۲ باشد. ماه‌های تعطیلی فصلی، مربوط به مارس، ژوئن، سپتامبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسامبر، اجتناب کرده اند تذکر ورزش‌های بازرسی ساکت‌تر هستند. خوانندگان می توانند {در این} جدول بیانیه کنند کدام ممکن است چگونه کل تجدید نظرها در بخش اصلی فصل درآمد، کدام ممکن است این سه ماهه بین ۱۱ آوریل به همان اندازه اواسط ۲۲ مه است، از نزدیک افزایش خواهد یافت. (Refinitiv این داده ها را به صورت متوالی ۴ هفته ای حاضر می دهد. صفحه فشرده بالا برای خوانندگان باید به خاطر داشته باشند کدام ممکن است درآمد SP500 در ۲ سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ یکی اجتناب کرده اند محکم‌ترین نرخ‌های انبساط اجتناب کرده اند سال ۲۰۰۹ {بوده است}، را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل (یک بار دیگر) SP500 همراه خود ارزیابی‌های سختی گذراندن است.)

نمودار نفت نپخته:

نفت خام

کریس کیمبل (@kimbleCharting) کدام ممکن است در سینسیناتی است، جایی کدام ممکن است ممکن است به مدرسه رفتم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید پدر مingسس Kimble Charting Solutions هفته قبلی این نمودار را پست کردند. ممکن است در نظر گرفته شده می‌کنم برای خوب آمریکایی روزمره، نفت نپخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزین چهره تورم خوردن‌کننده هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تذکر می‌رسد نفت نپخته در یک واحد مقطع فنی عظیم قرار دارد.

اگر قیمت نفت نپخته به زیر ۹۰ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسته از نزدیک کاهش کاهش یابد، در نظر گرفته شده می‌کنم حداقل فشار به سختی بر پاول در نشست ماه مه وارد شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خوردن‌کننده آمریکایی حمایت روانی شود.

اگر نفت نپخته به جهان ۱۲۰ دلاری بازگردد، بیش اجتناب کرده اند همه علاوه بر این بافت بخش قدرت، محافظت مرطوب شخصی را محافظت خواهد کرد.

۱۰ کلکسیون برتر خریدار به همان اندازه ۳/۳۱/۲۲:

 • صندوق باند درآمد استراتژیک بلک راک: -۲.۹۲٪ بازده YTD.
 • مایکروسافت (MSFT): -8.14% بازده YTD.
 • RSP (Equal Weight ETF): -2.69%;
 • تسلا (TSLA): +1.97% بازده YTD.
 • صندوق درآمد JPMorgan – 2.46٪ بازده YTD.
 • شواب (SCHW) + 0.49٪ بازده YTD؛
 • آمازون (AMZN): -2.23% بازده YTD.
 • Oakmark International (OAKIX): -8.69% بازده YTD.
 • JPMorgan: -13.28٪ بازده YTD.
 • بازار پول شواب (SWVXX):
 • همه داده‌ها در گذشته تاریخی ۳/۳۱/۲۲ توسط Morningstar بازگردانده شد

چکیده/نتیجه گیری: بخش قدرت در بقیه سال ۲۰۲۲ همراه خود فشار شدیدتری مواجه احتمالاً خواهد بود، پس اجتناب کرده اند گزارش سه ماهه اول ۲۲، به سختی پیانو بر پایین فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش پولی در نیمه اول سال ۲۰۲۱ نشسته است. تذکر ممکن است اینجا است کدام ممکن است درآمد SP 500 باید خوشایند باشد. خالص تر» برای فاصله همه گیری اجتناب کرده اند سه ماهه دوم ۲۰۲۰ به همان اندازه سه ماهه دوم ۲۱، را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید در نیمه آخر سال ۲۰۲۲ معقول تر به تذکر برسد.

به همین دلیل چگونه این به خوانندگان {کمک می کند} به همان اندازه کنند هر دو این برای سبد سازی چه معنایی دارد؟ قدرت، داروها اولین، املاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستغلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی الکتریکی همراه خود هم تقریباً ۱۲ به همان اندازه ۱۳ نسبت اجتناب کرده اند قطعا ارزش آن را دارد بازار ۵۰۰ SP در مقابل همراه خود ۲۷ نسبت برای شخصی بخش فناوری، مخلوط می‌شوند. موارد در جاری حاضر حکومت می کنند، با این حال تمایل دارند برای عجله سقوط کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی های کالایی کدام ممکن است به صورت نهایی قیمت کاهش یافته می شوند، تمایل دارند سرمایه شده را در وسط های روزی تمدید شده بازده ضعیفی حاضر دهند.

قطعا ارزش آن را دارد همچنان همراه خود SPYV 0.75% YTD اجتناب کرده اند انبساط پیشی می‌گیرد، در حالی کدام ممکن است ETF SPYG (انبساط) این هفته ۳.۵% را انتخاب کنید و انتخاب کنید YTD 14% کاهش یافته است است.

ممکن است اجتناب کرده اند بازده YTD برخی موسسات پولی عصبانی هستم از بخش پولی بیشترین قطعا ارزش آن را دارد را برای خریدار دارد.

سه هفته بلند مدت برای درآمد فوق العاده مهم است از گروه های با کیفیت حرفه ای فناوری آغاز به گفتن هفته ۲۵ آوریل می کنند.

قانع‌کننده‌ترین آماری کدام ممکن است در رسانه‌های خبری پولی آشکار می‌شود (به هر طریقی برای ممکن است) افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت SP500 اجتناب کرده اند زیرین‌ترین قیمت ۲۰ مارس به همان اندازه سالگرد ۲۲ مارس است. این خیلی در اطراف، در مدت زمان کوتاهی است. متنوع اجتناب کرده اند تکنسین ها ادامه دارد اجتناب کرده اند ۳۸۰۰ شناخته شده به عنوان ۱/۳ اصلاحی این رالی شناخته شده به عنوان خوب سطح اصلاح خالص یاد می کنند. ممکن است فنی نیستم، با این حال در واقعً درجه آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خالص پشتیبانی را نادیده نمی‌گیرم.

۵۰bps در ماه می همراه خود جذاب شدن به سختی افزایش خواهد یافت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است در نظر گرفته شده {نمی کنم} SP 500 به خوبی اجتناب کرده اند پس آن برآید.

همه اینها را همراه خود هشدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید شک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تردید درونی بگیرید. انجام قبلی تضمینی برای نتایج آتی نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط بازار سرمایه ممکن است برای عجله تنظیم تدریجی، بیشتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدی تر.

پست بی نظیر

نظر ویراستار: چکیده گلوله ای این متن همراه خود خواستار ویرایشگرهای آلفا محدوده شد.