دانلود فیلم های واکین واکین فینیکس Joaquin Phoenix


واکین فینیکس Joaquin Phoenix متولد ۱۹۷۴ ملت امریکا است. او سودآور شد دریافت کرد عالی جایزه اسکار، عالی جایزه آکادمی فیلم بریتانیا، عالی جایزه گرمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ جایزه گلدن گلوب شود. واکین فینیکس اولین بار موضوع ظاهر شدن را همراه با برادر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهرش اجرا کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فیلم کمپ فضایی هنرمندی کرد. واکین در فیلم گلادیاتور در موقعیت کومودوس به کارگردانی ریدلی اسکات دریافت کرد جایزه اسکار بهتر از فیلم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در شکسته نشده کاندیدای اسکار برای او بهتر از بازیگر موقعیت تقویت می کند شخص را در پی داشت. علاوه بر این در فیلم بالا به راه باش در موقعیت جان کش، فیلم درک در موقعیت سرباز دردسرساز کوش سودآور به اکتسابی کاندید اسکار بهتر از بازیگر موقعیت اول شخص شد. جایزه بهتر از بازیگر شخص جشنواره کن را در فیلم باید به هیچ وجه واقعاً همین جا نبودی را اذان شخصی کرد. در سال ۲۰۱۹، موقعیت کاراکتر جوکر در فیلم جوکر را تفریحی کرد کدام ممکن است همراه خود استقبال منتقدان در کنار بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث شد اسکار بهتر از بازیگر موقعیت اول شخص را برای اولین بار به بازو آورد. او برای تفریحی {در این} موقعیت، دریافت کرد گلدن گلوب بهتر از بازیگر موقعیت اول شخص شده‌ است. اجتناب کرده اند اثار او می توان سیگنال‌ها (۲۰۰۲) را انتخاب کنید و انتخاب کنید روستا (۲۰۰۴)، فیلم درام تاریخی استراحتگاه رواندا (۲۰۰۴)، فیلم عاشقانه او (۲۰۱۳) را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلم قانونی کمدی خباثت ذاتی (۲۰۱۴) را شناسایی برد. فینیکس جدا از تهیه کنندگی فیلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم‌ های تلویزیونی، کارگردان موزیک ویدیو نیز هست. او برای ضبط موسیقی محتوای متنی فیلم بالا به راه باش دریافت کرد جایزه گرمی برای بهتر از موسیقی محتوای متنی تلفیقی برای رسانه‌های ویژوال شد. او در شهر سان خوآن پایتخت پورتوریکو در خانوار آمریکایی متولد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرزند پنجم خانوار است. در موقعیت یابی نیکی دیلی میتوانید به دانلود فیلم های واکین فینیکس بپردازید.

راه اندازی شد فیلم های واکین فینیکس

۱- جوکر

فیلم خارجی جوکر Joker 2019 به کارگردانی تاد فیلیپس محصول ۲۰۱۹ ملت امریکا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژانری قانونی، هیجانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید درام دارد. نویسندگی این فیلم قانونی را تاد فیلیپس اسکات سیلور باب کین بر عهده دارند. جوکر نخستین حاضر شخصی را در هفتاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ششمین فاصله جشنواره بین‌ المللی فیلم ونیز تخصص کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریافت کرد شیر طلایی بهتر از فیلم شد. جوکر در زمینه فیلم‌ نامه، کارگردانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجرای فینیکس مورد پاداش قرار گرفت. فیلم ۱ میلیارد دلار {در سراسر} جهان کالا کرد در حالی کدام ممکن است بودجه مونتاژ آن ۵۵ میلیون دلار است کدام ممکن است آن را به ۴۴امین فیلم پرفروش گذشته تاریخی سینما، هفتمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرفروش‌ ترین فیلم سطح آر گذشته تاریخی سینما تغییر می‌تدریجی. جوکر علاوه بر این پرفروش‌ ترین فیلم کارنامه فیلیپس را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینیکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها فیلم گذشته تاریخی سینما همراه خود سطح نمایشی آر است کدام ممکن است توانسته به کالا میلیاردی برسد. هنرمندی چون خواکین فینیکس، رابرت دنیرو، زازی بیتز {در این} فیلم ایفای موقعیت کرده اند.!! داستان فیلم : آرتور فلک شناخته شده به عنوان عالی دلقک واقعاً کار می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی استندآپ کمیک خشن است. او مشکلات روانی دارد کدام ممکن است بخشی اجتناب کرده اند آن برای ادغام کردن سرگرم کننده های غیرقابل مدیریت است. روزگار سختی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} امتیازات را انتخاب کنید و انتخاب کنید شغلی کدام ممکن است آرتور دارد، حتی جدی تر اجتناب کرده اند بقیه دوران می‌گذرد. همراه خود تحویل داد زمان، این امتیازات بر او تأثیر می گذارد، اعمالش را تعیین کنید می دهد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث تبدیل می شود کدام ممکن است سرانجام شخصیتی را کدام ممکن است تا حد زیادی شناخته شده به عنوان … جوکر شناخته تبدیل می شود، به شخصی بگیرد.

۲- زود باش زود باش

فیلم خارجی زود باش زود باش C’mon C’mon 2021 به کارگردانی مایک میلز محصول ۲۰۲۱ ملت امریکا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژانری کمدی، هیجانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید درام دارد. نویسندگی این فیلم را مایک میلز بر عهده دارند. توسط ۲ نمایندگی A24 را انتخاب کنید و انتخاب کنید Be Funny When You Can ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتشر شده شد. علاوه بر این این فیلم کدام ممکن است به صورت سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود بودجه ۸.۳ میلیون دلاری بازسازی شده است، اولین بار در گذشته تاریخی ۲ سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی در جشنواره بین‌ المللی فیلم Telluride Film Festival در ملت آمریکا به حاضر درآمد سپس در ۱۹ نوامبر توسط A24 در سینماهای برگزیده شده ملت آمریکا اکران شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام در ۲۶ نوامبر نیز توسط VVS Films در ملت کانادا آشکار گردید؛ فیلم زود باش زود باش پس اجتناب کرده اند منتشر شده همراه خود بازخورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقدهای خوش بینانه فراوانی اجتناب کرده اند سوی منتقدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخاطبین برخورد با شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اوقات آن‌ها تفریحی خوشایند بازیگران به طور قابل توجهی واکین فینیکس، فیلمنامه جالب را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این نحوه کارگردانی را مورد پاداش قرار دادند؛ این فیلم پس اجتناب کرده اند حضور در جشنواره‌‌های بین‌المللی متنوع سودآور شد دریافت کرد ۷ جایزه اجتناب کرده اند جمله جایزه بهتر از کارگردانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از بازیگر موقعیت تقویت می کند زن شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامزد اکتسابی ۲۷ جایزه تولید دیگری نیز شود کدام ممکن است اجتناب کرده اند میان آن‌ها می‌توان به نامزدی جایزه بهتر از فیلمنامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از بازیگر شخص همراه خود تفریحی واکین فینیکس ردیابی کرد؛ هنرمندی چون واکین فینیکس، گبی هافمن، وودی نورمن، پولی وبستر، اسکوت مک‌نری، دبورا استرانگ {در این} فیلم ایفای موقعیت کرده اند.!! داستان فیلم : جانی عالی روزنامه‌نگار رادیویی دارای انبساط عاطفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخوشایند‌افزار است کدام ممکن است به ملت بازدید می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود کودک‌های مختلف دانستن درباره افکارشان دانستن درباره جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلند مدت‌شان مصاحبه می‌تدریجی. سپس جانی همراه خود مراقبت اجتناب کرده اند برادرزاده جوانش جسی زین شد. جسی دیدگاه جدیدی به ارمغان می آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حالی کدام ممکن است اجتناب کرده اند ایالتی به ایالت تولید دیگری بازدید می کنند، با موفقیت جدول احساسی جانی را تنظیم می دهد. دانلود فیلم زود باش زود باش فوق العاده اصرار می گردد.

۳- مرشد

فیلم خارجی مرشد The Master 2012 به کارگردانی پل توماس اندرسون محصول ۲۰۱۲ ملت امریکا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژانری کمدی، هیجانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید درام دارد. نویسندگی این فیلم را پل توماس اندرسون بر عهده دارند. هنرمندی چون فیلیپ سیمور هافمن خواکین فینیکس امی آدامز {در این} فیلم ایفای موقعیت کرده اند.!! داستان فیلم : شخص خاص کول پس اجتناب کرده اند ریختن اجتناب کرده اند نیروی دریایی آمریکا پس اجتناب کرده اند نبرد جهانی دوم، به همان اندازه حدودی {به دلیل} تجارب جنگی شخصی در مناطق استوایی، در تنوع همراه خود اقامت غیرنظامی همراه خود مشکلاتی مواجه است. او دارای خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوی سخت است. او وسواس جنسی دارد، این دلیل است است کدام ممکن است {نمی تواند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نمی تواند} به دوست خانم نوجوانش، دوریس سولستاد، اختصاص داده شده شود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید او عالی الکلی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمدتاً معجون هایی را می نوشد کدام ممکن است خودش همراه خود چرخ دنده آسیب رسان مناسب می تدریجی. مخلوط کردن این عناصر است کدام ممکن است در نتیجه ریختن او اجتناب کرده اند عالی حرفه پس اجتناب کرده اند عکس تبدیل می شود، اجتناب کرده اند عکاس پرتره فروشگاهی گرفته به همان اندازه کلم برداری. او در یک واحد عصر در سال ۱۹۵۰ در حالی کدام ممکن است مست بود دور شدن بود، به طور تصادفی همراه خود قایق اوقات فراغت مورد استفاده لنکستر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پگی داد، قایق اوقات فراغت کدام ممکن است دخترشان الیزابت همراه خود آن عروسی خواهد کرد، . لنکستر همراه خود بافت ارجاع به غریبه، شخص خاص را دعوت می تدریجی به همان اندازه در کشتی نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار تدریجی. جدا از آن کار، لنکستر او را به فرقه شخصی، به تماس گرفتن دلیل برای، تلقین می‌تدریجی، کدام ممکن است مدعی انجام کارهای متفاوتی شبیه معامله با بیماری‌های شدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل صلح جهانی است. پگی، الیزابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شریک زندگی الیزابت، کلارک، همگی اجتناب کرده اند آموزه های لنکستر حمایت می کنند. تنها کسی اجتناب کرده اند خانوار داد کدام ممکن است این کار را نمی شود، مرد لنکستر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پگی، وال داد است، کدام ممکن است معتقد است پدرش ساده در جاری جمع کردن {همه چیز است}. شخص خاص کدام ممکن است اجتناب کرده اند تذکر روانی گم شده است طعمه ای سرراست است، {کسی که} جستجو در چیزی هر دو کسی است کدام ممکن است او را به هواپیمای بعدی راهنمایی تدریجی. با این حال وقتی شخص خاص همراه خود خانوار داد بازدید می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها انجیل را می‌فرستند، اگر شخص خاص نتواند هر دو نتواند چیزی را کدام ممکن است در اقامت {برای زنده ماندن} اجتناب کرده اند تذکر عاطفی خواستن دارد، پیدا تدریجی، قابل انجام است او را انتخاب کنید و انتخاب کنید دادها همراه خود یکدیگر در تضاد باشند.

در طبقه بندی کردن دانلود فیلم خارجی رسانه نیکی دیلی فیلم های جدیدی برحسب آرشیو بازیگران برای دانلود به راحتی در دسترس است قرار دارد.