خوش آمدی! بیا کنار…


دستور العمل ها

دستور العمل های موجود در وب سایت در هر مرحله پس از WLS کمک می کند و برای سه مرحله اصلی پس از آن کدگذاری می شود – مرحله مایع قرمز. مرحله Amber Soft / Pureed؛ و سومین مرحله سبز “خوردن برای زندگی”. هر دستور غذا دارای تجزیه و تحلیل تغذیه ای از کالری ، پروتئین ، کربوهیدرات و سطح چربی است. دستور العمل ها همچنین برای احساس خوردن و غذاهای گیاهی کدگذاری شده اند. دستورالعمل هایی نیز برای اندازه وعده ها ارائه می شود و فرض کنید شما با خانواده و دوستان غذا می خورید تا اندازه وعده های معمولی و WLS هر دو مشخص و توصیه شود.

توصیه های سبک زندگی

با این حال ، یک شیوه زندگی چاقی جدید فقط در مورد غذا خوردن نیست ، بلکه در مورد ورزش ، تغییر رفتار و روابط ، پایبندی به داروهای ضروری است. برخورد با شرایط آشفته به عنوان بهترین نیت ممکن است انجام شود. برخورد با موقعیت های اجتماعی مانند غذا خوردن در بیرون ؛ یافتن ایده های جدید برای تغییر اندام از طریق مشاوره مد و زیبایی ؛ و عادات سالم تری را جایگزین عادت های مخرب قدیمی کنید. وب سایت این مورد را نیز پوشش می دهد.

جراحی

این وب سایت همچنین انواع جراحی ارائه شده برای کسانی که می خواهند بیشتر بدانند را پوشش می دهد تا آنها و تیم چاقی خود بتوانند از بین گزینه های موجود بهترین انتخاب آگاهانه را انجام دهند. خانواده و دوستان همچنین ممکن است توضیح تفاوت جراحی و ارائه نکاتی در مورد نحوه حمایت از عزیزان در تصمیم گیری خود مفید باشند. همچنین به رژیم های غذایی قبل و بعد از عمل که برای مراحل صلاحیت و موفقیت طولانی مدت نیاز به پیش و پس از عمل دارند ، نگاه می کند.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین هیچ یک از موارد کنترل بخش قبلی ما را حمل نمی کند ، اما هنوز گزینه ای برای بارگیری مستقیم کتابهای “بازگشت به باریک” به صورت Pdf وجود دارد.

رسانه های اجتماعی

اگرچه اکثر پیوندهای رسانه های اجتماعی به وب سایت بسته شده است اکانت اینستاگرام کارول کسانی که هر از چند گاهی “ماجراهای” غذایی و انتخاب های خود (بعلاوه سایر موارد شادی پس از عمل) را به عنوان یک سرباز چاقی پوشش می دهند returntoslenderofficial چنگ بزنید (برای ایجاد پیوند اینجا را کلیک کنید). صفحات فیس بوک (در برخی موارد) نیز به آن پیوند خورده اند ، اما نه همه آنها. این ممکن است به این معنی باشد که اگر هنوز می خواهید دنبال کنید ، باید تنظیمات خود را تنظیم کنید.

مخاطب

وب سایت دیگر روزانه کنترل نمی شود ، اما نظرات به صورت هفتگی بررسی می شود. وب سایت در حال حاضر به عنوان یک منبع در نظر گرفته شده است تا محتوای جدیدی به آن اضافه نشود.



دیدگاهتان را بنویسید