خرید و فروش ارزهای دیجیتال با استفاده از پلتفرم آواکس در نوبیتکس امکان پذیر است


آواکس به لیست بازارهای نوبیتکس اضافه شد. صرافی ارزهای دیجیتال نوبیتکس اعلام کرده است که کاربرانش می توانند از روز شنبه ۱۸ تیرماه برای این پلتفرم، ارز دیجیتال آوالانچ یا آواکس را در بازارهای ریال و تتری خرید و فروش کنند. آواکس ارز دیجیتال اصلی شبکه Avalanche است که در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد و یکی از سریع ترین پلتفرم های قرارداد هوشمند در بین شبکه های بلاک چین است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری آنلاین، بهمن از مجموعه ای از راه حل های مختلف استفاده می کند که در نوع خود بی نظیر است. در اصل، بهمن متشکل از سه بلاک چین قابل همکاری است که به نام‌های X-Chain، C-Chain و P-Chain شناخته می‌شوند که هر کدام به ترتیب برای تولید و مبادله توکن‌های Avax و ایجاد و اعتبارسنجی قراردادهای هوشمند استفاده می‌شوند. از آنجایی که هر یک از این سه گروه نقش های متفاوتی را بر عهده می گیرند. سرعت و مقیاس پذیری بهمن بسیار بالاتر خواهد بود. زیرا معمولا تمام عملیات جاری تنها در یک شبکه انجام می شود. مقیاس پذیری به این معنی است که با افزایش تعداد کاربران شبکه بلاک چین، عملکرد آن مختل نمی شود و می تواند به تعداد زیادی درخواست پاسخ دهد.

قراردادهای هوشمند بهمن به کاربران خود این امکان را می دهد که از ارز دیجیتال آواکس برای سپرده گذاری یا ذخیره سازی موقت استفاده کنند و به همین دلیل آواکس به عنوان یک راه حل اعتبار سنجی شناخته می شود. شما می توانید به عنوان حسابرس با ارز رمزنگاری آواکس به نماینده رای دهید و از این اعتماد بهره مند شوید. Certified می تواند تا ۱۱٪ بازده سالانه (APY) کسب کند و درصدی از پاداش را از نمایندگانی که به آنها ارجاع می دهد، دریافت کند. میزان این درصد قابل تغییر است و نماینده می تواند سهم درآمد خود را با رای دهندگان برای جذب آرا افزایش دهد.

امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi به دنبال جایگزینی برای اتریوم است و بلاک چین Avalanche می تواند یک گزینه عالی باشد. Avalanche انعطاف پذیر است و از ماشین مجازی اتریوم پشتیبانی می کند. علاوه بر این، هزینه های شبکه Avalanche به طور قابل توجهی کمتر از Ethereum است. با این حال، رقبای زیادی در این زمینه ظهور کرده اند و باید دید که آیا راه حل بهمنی برای حل مشکل مقیاس پذیری می تواند بر سایرین چیره شود یا خیر.

ارز دیجیتال آواکس یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار است و جایگاه خود را در سبد سرمایه گذاران بسیاری پیدا کرده است. در زمان نگارش این مقاله، آواکس در رتبه ۱۵ در میان بهترین ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار قرار دارد. تاکنون حدود ۵.۷ میلیارد دلار روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری شده است. بالاترین قیمت آن در ۳۰ نوامبر ۱۴۰۰ بود و در آن روز آواکس توانست قیمت خود را ۱۴۶ دلار افزایش دهد. در حال حاضر تعداد ارز دیجیتال آواکس در گردش ۲۶۵ میلیون واحد است و تعداد کل واحدهای این ارز دیجیتال ۷۲۰ میلیون خواهد بود. تمام هزینه ها و هزینه های پرداخت شده در شبکه بهمن به عنوان یک مکانیسم ضد تورم برای حفظ ارزش توکن های آواکس سوزانده می شود.

اکنون امکان خرید و فروش آواکس در شبکه بلاک چین Avalanche در صرافی کریپتو Nobitex وجود دارد. کاربران این پلتفرم می‌توانند آواکس را در شبکه اصلی Avalanche و همچنین شبکه زنجیره هوشمند Binance (BSC) واریز یا برداشت کنند. خرید و فروش آواکس در بازارهای رئال و تتری نوبیتکس از شنبه ۲۷ تیرماه آغاز شد.

برای خرید و فروش آواکس و سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین، اتریوم، کاردانو و غیره می توانید در Nobitex که اولین و بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایران با نزدیک به چهار میلیون کاربر است، ثبت نام کنید.

منبع: آی تی ایران

لینک کوتاهلینک کپی شد!