خدمات بیمه آشنا با فرهیختگان استان کرمان


به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه دانا، این جلسه با حضور دکتر احمد جوادی پور – معاون اجرایی رئیس جمهور، اعضای هیئت همراه، همکاران واحد کارمان و جیرفت و برخی از نمایندگان شعبه شرکت بیمه دانا. دکتر جوادی پور در خصوص شبکه فروش صحبت کرد که در آنجا با ابراز خرسندی از انعقاد قرارداد با آموزش و پرورش، با اشاره به توانمندی ها و توانمندی های شرکت بیمه دانا، با ابراز خرسندی از تعامل صحیح بین بیمه شده و بیمه شده، خواستار ارائه سریع خدمات به فراگیران استان کرمان.
وی معلمان را مهندسان عرصه علم و دانش برشمرد و به خدمات فراوان آنان به دانش آموزان سراسر کشور اشاره کرد و ارائه خدمات بیمه ای به آنان را مایه مباهات بیما دانا دانست و خواستار افزایش تعامل و همکاری دوجانبه شد. .
در تکمیل این جلسه فردین نظری رئیس واحد کرمان به تشریح روند پیشرفت کار واحد و اجرای قرارداد آموزش و پرورش پرداخت و تسریع در پرداخت غرامت را از اولویت های کاری این واحد برشمرد.
امیری معاون پشتیبانی و مالی اداره کل آموزش و پرورش نیز با قدردانی از واحد کرمان، رضایتمندی را ناشی از تعامل، احترام، پرداخت سریع خسارت و افزایش مراکز درمانی طرف قرارداد دانست. ، و در خصوص یکسان سازی بیمه های اموال و اشخاص با شعبه کرمان و همکاری در صورت لزوم قول مساعد داد.
لازم به ذکر است: در سفر قائم مقام شرکت بیمه دانا به کرمان، جلسه ای بین ایشان و کارکنان و نمایندگان شعب با هدف بررسی وضعیت و عملکرد شش ماهه و همچنین رفع مشکل تشکیل شد. مشکلات کاری در این شاخه