خبرنامه نهایی آشپزی Bariatric


امروز صبح دکمه را فشار دادم تا آخرین و نهایی من ارسال شود رایگان خبرنامه آشپزی Bariatric. و اخباری مبنی بر تعطیلی قریب الوقوع آشپزی Bariatric (هرچند وب سایت تا مارس 2021 به عنوان یک آرشیو و منبع WLS “زنده” باقی می ماند) وجود دارد.

برای نجات من از تکرار خود ، و حتی اگر علاقه دارید ، آخرین خبرنامه را که دارای تمام جزئیات است بخوانید. اگر برای خواندن آن بسیار دیر شده اید (از آنجایی که تاریخ اتمام آن در 4 آگوست 2020 است) ، در اینجا اطلاعات اساسی وجود دارد …

اما همانطور که ما به آرامی بالا می رویم و وارد “بعد از حالت عادی” جدید خود می شویم ، به طور فزاینده ای مشخص می شود که کووید -19 هنوز بخشی از زندگی ما در ماه های آینده خواهد بود. و من از بسیاری از افرادی که با شما صحبت می کنم می دانم که شما نگران و نگران تأثیرات طولانی مدت بیماری همه گیر بر خانواده و دوستان ، همکاران در جامعه عمومی ، رفاه ملت و همچنین مشاغل فوری و امور مالی هستید. من همچنین نگران موج دوم هستم ، وضعیت اقتصاد جهانی ، نحوه کنار آمدن خدمات مراقبت های بهداشتی ما ، و همچنین مسائل خانه و شخصی نزدیک به خانه شما.

بسیاری از بیماران WLS نیز مطمئناً در هر نوبت پس از عمل منتظر اخبار جراحی برنامه ریزی شده یا برنامه ریزی شده خود خواهند بود. لطفاً به راه خود ادامه دهید و اطمینان داشته باشید که این روند باز خواهد گشت – مطمئناً صبر و تصمیم شما را آزمایش می کند ، اما مطمئناً ارزش انتظار را خواهد داشت.

من پاسخ های ساده ای ندارم و همچنین نگرانی های خود را از همه این دیدگاه ها برطرف کرده ام.

که من را به یکی می رساند اعلان بزرگ – من از پایان آگوست می بندم آشپزی Bariatric به عنوان یک تجارت این تصمیم ساده ای نبود اما با این وجود می دانم که این بهترین راه پیش رو است و به من این آزادی را می دهد که بسیاری از مسیرها و پروژه های دیگر را که مدتی است به آنها فکر کرده ام ، دنبال کنم. من همچنین می توانم بیشتر به کار آشپزی عمومی خود متعهد شوم ، که از زمانی که من به طور فزاینده ای در عرصه چاقی تخصص یافته ام ، کمی ضربه خورده است. من در مورد آن هیجان زده هستم – انسداد به من اجازه داد تا در مورد برخی از این ایده ها کار کنم و اکنون برای برگشتن و به کار بستن آنها احساس خارش می کنم. علاوه بر این ، برخی از موارد “لیست سطل” را قبل از اینکه دیر شود ، کشف کنید.

این همه نیست …

وب سایت همچنان “زنده” و کاربردی است و برای دسترسی به دستور العمل ها ، ویژگی ها و سایر موارد موجود در بایگانی و غیره در دسترس است. تا مارس 2021 به طوری که بیماران WLS هنوز می توانند از این منبع لذت ببرند.

“من بیش از 10 سال گذشته در توسعه آشپزی Bariatric به عنوان منبعی برای بیماران WLS صرف کرده ام و اطلاع رسانی ، گاهی آموزش ، و امیدوارم که به مخاطبان وفادار فزاینده الهام بخشیده و الهام بخشم ، این یک امتیاز و لذت بود. خداحافظ.” انجام می دهم ، اما زمان حرکت است. من برای همه پیش از عمل ، بعد از عمل و سلامت جانبازان پیش از موطن آرزو می کنم. ما در این جاده کاهش وزن گاهی دست انداز با هم سواری خوبی داشتیم. “CAROL

این روزنامه همچنان دارای دستور العمل ها ، نکات ، پیشنهادات و اطلاعات زیادی است (معمولاً عکس های زیر را ملاحظه فرمایید) ، اما واقعاً کمی از “بهترین ها از بهترین ها” است و خلاصه ای از موقعیتی که ما در حال حاضر داریم ، به راحتی از بین می رود. بلوک ، و معنی آن برای بیماران WLS چیست. این نسخه سپر است ، بنابراین اگر زمان اجازه داد ، می خواهید دسته ای بخوانید.

امیدوارم لذت ببرید ، و این شماره شمارش معکوس نهایی و بسته شدن شماره پایانی مناسب است! به یاد داشته باشید که فقط تا 4 اوت 2020 “زنده” خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید