حمید داروج مدیرکل روابط عمومی بانک ملات شد


با صدور حکمی از سوی مدیرعامل بانک ملات، حمید یدروج سرپرستی روابط عمومی در این بانک را برعهده گرفت.

به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در مراسمی که با حضور مدیرعامل و اعضای شورای اجرایی و مهدی محمدی رئیس مرکز روابط عمومی و رسانه برگزار شد. . حمید یادروج به عنوان مشاور مدیرعامل و سرپرست جدید اداره کل روابط عمومی بانک ملت و زحمات علی اکبر صبریان در مدت تصدی معاونت امور هیأت وزیران معرفی شد. از اداره کل دفتر اداری و روابط عمومی تجلیل شد.
رضا دولت آبادی در مراسم معارفه و تجلیل از مدیران جدید و پیشین اداره کل روابط عمومی بانک ملت، با قدردانی از صبریان، صبر، دانش و حرفه ای بودن را از ویژگی های وی دانست و با انتصاب مدیر جدید برای این امر ابراز امیدواری کرد. مدیر. روابط عمومی بانک در زمینه های مختلف بهتر از گذشته می درخشد.
وی همچنین با اشاره به درج حمید به عنوان یکی از جوانان پرانرژی و سرزنده در عرصه رسانه تاکید کرد: بدون شک با رویه ها و سیاست های مدیر جدید و همکاری و همکاری کلیه کارکنان روابط عمومی، نام بانک ملت در زمینه های مختلف بیش از پیش رشد خواهد کرد.
محمدی همچنین با تبریک انتصاب حمید دروج رئیس مرکز روابط عمومی و رسانه وزارت اقتصاد و تقدیر از زحمات صبریان، ابراز امیدواری کرد روابط عمومی بانک ملت در همگامی با سیاست های دولت بیش از پیش ایفای نقش کند. در گذشته و به منظور اعتلای نام این بانک.. باشد
با دستور مدیرعامل بانک ملات، صبریان از این پس به عنوان مشاور عالی مدیرعامل این بانک فعالیت خواهد کرد.
بر اساس این گزارش، حمید یادروج دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت صنایع و کارشناسی کارگردانی سینما است.
مدرس دانشگاه، عضو هیئت تحریریه، مدیرکل صدا و تصویر خبرگزاری فارس، مدیرکل رسانه های نوین خبرگزاری تسنیم، دبیر جشنواره مدافعان فیلم، روابط عمومی مرکز سیمافیلم، مشاور رسانه ای مدیرعامل بانک ملت، مشاور رسانه‌ای مرکز الصرافان، مشاور تبلیغات و رسانه از جمله مدرسان حامد، جشنواره‌های فیلم فجر و شهر و سید وسماء از اعضای شورای برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی فضای مجازی را برشمرد.
وی تا به امروز به عنوان تهیه کننده و کارگردان بیش از ۳۰ مستند و برنامه های تلویزیونی تبلیغاتی استودیویی متعددی تولید کرده است و شبکه های یک و دو بازتاب زیادی در بین مردم، هنرمندان و چهره های مختلف کشور داشته اند.