حمایت همه جانبه وزیر اقتصاد از شرکت های بیمه


در حاشیه نمایشگاه دائمی فناوری های ساخت ایران عنوان آن بود؛

در بازدید معاون اقتصادی و فناوری رئیس جمهور از غرفه دات کام بیمه، در خصوص اقدامات اخیر بیمه مرکزی و مسائل مربوط به آزادسازی کلید بیمه که مورد اذعان وزیر اقتصاد و اقتصاد قرار گرفت، بحث و تبادل نظر صورت گرفت. مالیه خاندوزی. رویکرد دولت به فعالان دانش: مثبت است و با توجه به نامگذاری سال جاری به نام دانمارکی بانیان، حمایت همه جانبه فعالان را خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، جناب آقای خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی و ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از دستاوردهای فناوری های نرم و اقتصاد دیجیتال در نمایشگاه دائمی فناوری های ساخت ایران بازدید و از مراسم رونمایی از برنامه حمایت از تولید دانش بنیان وزارت امور اقتصادی و دارایی

در این نمایشگاه با حضور شریوون وزیر اقتصاد و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، مدیرعامل Insurance.com ضمن معرفی و بیان توانمندی های فعلی و پروژه های فناوری آینده Insurance.com، استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی الگوریتم ها نقطه برجسته Insurance.com به منظور ارائه بهترین خدمات به مردم و بیمه شدگان است.

لازم به ذکر است در این بازدید همچنین در خصوص اقدام اخیر بیمه مرکزی و مسائل مربوط به راه اندازی کلید بیمه نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت که جناب آقای مهندس خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی اذعان داشتند رویکرد دولت در قبال فعالان دانش مثبت است و با توجه به نامگذاری امسال به نام دانش بنیان حمایت همه جانبه ای از فعالان خواهند داشت. موارد و الزامات بسیاری در قانون جهش تولید دانش بنیان گنجانده شده است و برای تحقق آنها دستورالعمل ها و آیین نامه های اجرایی با توجه به نقش و مأموریت هر وزارتخانه تدوین و با کمک هر نهاد و با ثقل به اجرا درآمده است. از این موضوع، سوئیچ بیمه ای که به محل مناقشه بین استارتاپ ها و بیمه مرکزی تبدیل شده است، پیگیری خواهد شد.

دکتر الستی همچنین اذعان داشت: دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به فعالان عرصه دانش دارد و مسائل این حوزه را با جدیت دنبال می کند.

دکتر خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی و دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از دستاوردهای حوزه فناوری های نرم و اقتصاد دیجیتال در نمایشگاه دائمی فناوری های ساخت ایران بازدید و از برنامه حمایت از دانش رونمایی کردند. تولید مستقر در وزارت امور اقتصادی و دارایی.

منبع:ریسک نیوز

لینک کوتاهلینک کپی شد!