حقیقت درباره استویا ، GERD و ترازهای هورمونی ، و بحث فیبر


در اینجا یادداشت های قسمت 342 زنان خوش تغذیه آمده است. مطمئن شوید که هر سه شنبه برای یک قسمت جدید باز می گردید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن رتبه برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و استفانی درباره حقیقت استویا ، GERD و تعادل هورمونی و بحث فیبر بحث می کنند

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار پرداخت هزینه می پردازیم ، شما با بارگیری پادکست ما در هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوع!

[20:08] حقیقت درباره استویا

[55:53] GERD و تعادل هورمونی

[1:01:26] بحث فیبر

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

گروه فیس بوک سلامت جامع زنان با تغذیه خوب

نارگیل و کتل بلز (کتاب)

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed (از کد WELLFED10 برای 10٪ تخفیف استفاده کنید)

LMNT

مطالعات در مورد استویا

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20303371/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10690946/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26965840/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31420111/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6627124/

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT باعث می شود مکمل جایگزینی الکترولیت را بگیرید و بروید. شما فقط یک بسته شارژ LMNT بردارید ، آن را با آب مخلوط کرده و لغزش دهید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، مواد پرکننده ، مواد مصنوعی است و با رنگ سرخ دوست است.

بنیانگذار LMNT در واقع Rob Wolf است ، که ما در قسمت 311 با او مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده جامد هستند و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته اند.

برای گرفتن یکی بسته پروب رایگان توسط LMNT ، ادامه دهید drinkLMNT.com/wellfed، تنها کاری که باید انجام دهید پرداخت هزینه تحویل است. ارزشش را دارد و شما آن را به طور گسترده آزمایش خواهید کرد! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی “دریافت مال خود” کلیک کنید و سپس چند بسته را در دست بگیرید!

BiOptimzers

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم با این نظر مخالف هستند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک مسئله است یکدیگر باید درک کرد

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. هر از گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی داشته باشید تا قند خون خود را روز به روز سالم نگه دارید ، حتی اگر یک روز “تعطیل” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان ، نتیجه آزمایشات زیادی برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

پیشرفت قند خون باعث کاهش قند خون با خیال راحت بعد از غذا می شود ، بنابراین وزن سالم را حفظ کرده و کربوهیدرات ها را در ماهیچه های خود ذخیره می کنید تا بتوان آنها را برای انرژی سوزاند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 OF تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید