جنبش پیام “بله” در برون سپاری مالی


با امکان «جمع آوری مالی» در دیسپاچرهای «بله»، نظرسنجی برای کمک به کودکان دارای سلول های بنیادی انجام شد و بیش از ۹۵۰ میلیون تومان برای تجهیز اتاق مرکز پزشکی کودکان جمع آوری شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بویش با همکاری بانک ملی ایران، پیام رسان بانک، به درمان کودکان با سلول های بنیادی به نام «دایره زندگی» و با شعار «دایره های کوچک، چراغ های بزرگ» کمک کرد. خیریه بله و سبز فردا با استفاده از قابلیت بله جمع آوری کمک مالی فعال هستند و تا پایان این نظرسنجی پست مربوطه بیش از یک میلیون و هفتصد هزار بار توسط کاربران بله دیده شده است و در نهایت بیش از ۹۵۰ میلیون تومان شده است. برای تجهیز این اتاق در مرکز اطفال جمع آوری شده است.

سلول درمانی کودکان آخرین امید برای کودکان مبتلا به بیماری های صعب العلاج است و برای ارائه خدمات بهتر به کودکان و خانواده های آنها لازم بود اتاقی در مرکز طبی کودکان با تجهیزات لازم برای این درمان فراهم شود.

بانک ملی ایران به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات پیشرو، برای تسهیل جمع‌آوری وجوه خیریه، در بانک رسول بله با بیش از ۹ میلیون کاربر و بنیاد خیریه فردا سبز برای تأمین مالی بررسی تسهیلات، قابلیت «تجمع مالی» را راه‌اندازی کرده است. این پیام رسان های ایرانی بهره مند شدند.

ادغام یک ویژگی منحصر به فرد است که برای همه افراد، مشاغل و موسسات خیریه برای یافتن مخاطبان هدف و پوشش هزینه های مورد نیاز بدون نیاز به پرداخت هزینه برای بازاریابی در دسترس است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!