جزئیات بسته های پشتیبانی برای کسب و کارهای دیجیتالی تحت تاثیر امشب


و وزیر اقتصاد اعلام کرد: دولت وظیفه خود می داند از این قشر که تقریباً گروه بزرگی از این راه کسب درآمد می کردند حمایت کند و وزیر ارتباطات امشب جزییات بسته حمایتی مصوب در سال جاری را اعلام می کند. این رابطه

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، احسان خاندوزی امروز در نشست خبری هفتگی خود با اشاره به مشکلات پیش آمده برای کسب و کارهای دیجیتال در ماه گذشته، گفت: برخی مشاغل در اواخر شهریور و اوایل مهرماه به دلیل جو ایجاد شده توسط اغتشاشگران آسیب جدی دید. . ما حوزه کسب و کار مجازی را داشتیم که متأسفانه بر درآمد افراد زیادی که از این فضا استفاده منفی کردند، تأثیر گذاشت.

وی افزود: به دلیل اهمیت این موضوع جلسات متعددی در کمیته اشتغال دیجیتال دولتی برگزار شده و دولت از کسب و کارهای دیجیتال حمایت می کند و از ظاهر آنها خارج نخواهد شد.

دولت عزم خود را برای ادامه مسیر اقتصادی و سیاست خارجی بیشتر کرده است

وی در پاسخ به سوالی درباره رابطه ناآرامی های اخیر با تحریم های جدید گفت: قبول دارم که بخشی از انگیزه ناآرامی های ماه گذشته کشور نارضایتی آنها از روند تحول آفرین یک سال گذشته بود. امیدواریم در این مدت بسیاری از اقداماتی که سال ها عنوان شده اما پیگیری نشده و یا اراده سیاسی کافی برای به ثمر نشستن وجود نداشته باشد.

خاندوزی تاکید کرد: اتفاقا اتفاقات و تلاطم های اخیر نه تنها مانعی نیست، بلکه دولت را مصمم تر برای ادامه مسیر اقتصادی و سیاست خارجی خود کرده است.

سخنگوی اقتصادی دولت ادامه داد: قطعا یکی از جلوه های بیرونی تحریم های دولتی این است که وقتی ببینند کشور توانسته مسیرهای جایگزینی را برای رشد و توسعه اقتصادی خود در پیش بگیرد و آن را منزوی نکند، حتما سعی می کنند نارضایتی را برگردانند. و به اعتراض مسالمت آمیز اعتراض کنند.» به ناآرامی های گسترده در چندین شهر کشور باز هم شرایط را برای اعمال تحریم ها علیه کشور فراهم کند.

خاندوزی گفت: تمام تلاش ما باید این باشد که به سرعت شرایط داخلی را به آرامش برسانیم، امنیت تجاری و اقتصادی را به فعالان این بخش بازگردانیم و نشان دهیم که اقتصاد ایران نه تنها می‌تواند به حیات خود ادامه دهد، بلکه در مسیر درست قرار دارد. رشد و توسعه اقتصادی حتی در زمینه تجارت خارجی، ترانزیت و تبادل ارز.

لینک کوتاهلینک کپی شد!