جام جهانی استارتاپ ها در ماه سپتامبر برگزار می شود


استارت آپ فوتبال کلین شیت قصد دارد جام جهانی استارت آپ را در روزهای ابتدایی شهریور برگزار کند. در حالی که تنها چند ماه تا جام جهانی قطر باقی مانده، صحنه فوتبال ایران آرام آرام خود را برای این رویداد آماده می کند. در همین راستا استارتاپ Cleansheet به عنوان یک بستر رسانه ای/سرگرمی فوتبال در حال آماده سازی برای جام جهانی است و در گام اول، مسابقاتی بین استارتاپ ها بر روی کنسول بازی سونی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، آرش جهانگیری، موسس کلین شیت درباره این مسابقات گفت: برای این رویداد از استارتاپ های زیادی دعوت شده بود و از آنها خواستیم که برای هر شرکت یک تیم دو نفره برای شرکت در مسابقات معرفی کنند. پیشنهادی که مورد استقبال بسیاری از شرکت ها قرار گرفت تا جایی که برخی از شرکت ها برای شناخت تیم خود و معرفی آن به ما مسابقات داخلی برگزار کرده اند.

این مسابقات بر روی PS5 انجام می شود و شبیه سازی دقیقی از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود. به این ترتیب هر تیم یکی از تیم های ملی حاضر در جام جهانی را انتخاب می کند و در گروه خود به رقابت می پردازد و مانند مدل جام جهانی، تیم ها صعود می کنند و پس از مرحله گروهی دو تیم به مرحله حذفی می روند.

تیم اول این مسابقات برنده یک کنسول PS5 می شود که توسط Garanti Arund به عنوان حامی مالی رویداد ارائه شده است. همچنین جایزه تیم دوم ۹ میلیون و یک جایزه تیم سوم ۵ میلیون می ارزد. البته این جام آقای گل را هم خواهد داشت که برنده جایزه سه میلیونی می شود. البته طبق مذاکرات انجام شده می توان جوایز دیگری نیز اضافه کرد.

علاوه بر گروه اروند، اسنپ، نوین واحد و ابراروان و کریپتوبازار نیز حامی مالی این رویداد هستند و از این رویداد حمایت مالی و معنوی می کنند.

شایان ذکر است جام جهانی استارتاپ ها با هدف ارتقای فضای کارآفرینی و تسریع رشد استارت آپ های ایرانی از ۲ تا ۴ شهریور در مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر برگزار می شود و با حمایت این مرکز در بین ۳۲ تیم و گروه استارتاپی. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مسابقه مراجعه کنید.

لینک کوتاهلینک کپی شد!