جاسوس مرغ کره ای + منوی هفتگی – Prevention RD


همیشه در غرب میانه چنین اتفاقی می افتد – ما از یک قایقرانی در روزهای دهه 80 برای دیدن 80 سالگی استفاده می کنیم ، چه رسد به دهه 70 ، چگونه … 6 ماه؟ خیلی افسرده است. صبح خیلی تاریک است من 10 دقیقه قبل از رسیدن اتوبوس فلفل گرفتم – دختر بیچاره !! هرچند دیگر – ما … به احتمال زیاد … به یقین … زمان کافی برای مسواک زدن نداشتیم. #baskgnessnessformasks

من فکر می کنم افتادن برای شما مزایایی دارد – مانند صحبت نکردن در مورد پیاده روی های من در ظهر ، فوتبال فوتبال (با یک تیم مناسب بسیار لذت بخش تر خواهد بود) ، دم کردن کدو ، و هیجان اطراف مدرسه و همه چیزهایی که با تولد بچه ها اتفاق می افتد. به

اما هر سال بیشتر و بیشتر احساس می کنم تابستان همان جایی است که هست. من همه فصول را دوست دارم ، اما تابستان است من همیشه غمگینم. بقیه که می توانم زیبایی آنها را درک کنم ، اما تابستان است و سبک زندگی ای که می خواهم روز به روز در آن زندگی کنم.

آیا اعتراف می کنم که در مقطعی ساکن نیمه وقت جنوب خواهم شد؟ به نظر می رسد بیشتر و بیشتر محتمل است. با این حال ، من اکنون به شما قول می دهم که حتی اگر چنین باشد ، من هرگز وقت زمین تنیس سرپوشیده را برای تغییر انتهای زمین “به دلیل آفتاب” هدر نمی دهم. مردم نمی توانید از عهده این مسائل برآیید. فلوریدا ، من در مورد شما پرندگان برفی صحبت می کنم!

و همانطور که هر سال اتفاق می افتد ، من متاسفم که دیگر از کوره ما استفاده نکردیم. ما حتی یک کباب پز جدید در این فصل داشتیم! و باید بگویم ، تمایل من برای زیبا نگه داشتن آن همیشه باعث شده است که از استفاده از آن در ابتدای فصل کمی دلسرد شوم. خیلی نازه ، میدونم!

بنابراین در حالی که پاییز اینجاست و فصل کباب است ، شاید در راه خروج برای بسیاری ، من هنوز مغازه را نمی بندم. این جاسوسان مرغ مرغ کره ای تلاشی برای استفاده از گوچوژانگ بود که خیلی زود بد شد. خمیر کوچک سرگرم کننده آسیایی پر از طعم است (و برای مدتی در انبار و سپس در یخچال باقی می ماند). این اسباب بازی ها بدون این که بالای سرشان باشد تیز بودند ، بنابراین در خانه من غذای مناسب بچه ها درست کردند. بردهای بزرگ!

عناصر

 • 2 پوند بونلوس ، پوست بدون سینه مرغ ، به قطعات 1.5 اینچی برش دهید

 • 1/3 فنجان سس سویا کم سدیم

 • 1/3 فنجان شکر قهوه ای

 • 1 قاشق چایخوری روغن کنجد بو داده

 • 2 ال رییس اسگ

 • 1/4 فنجان گوچوژانگ

 • 1 قاشق غذاخوری زنجبیل تازه ، رنده شده

 • 2 حبه سیر ، ریز خرد شده

دستورالعمل ها

 1. در یک کاسه متوسط ​​، سس سویا ، شکر قهوه ای ، روغن کنجد ، سرکه برنج ، گوچوجا ، زنجبیل و سیر را مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند. کمی کمتر از نیمی از سس را در یک ظرف کوچک بریزید تا خنک شود تا آماده کباب شود.
 2. مرغ و سس های باقیمانده را به کاسه اضافه کرده و هم بزنید تا کامل شود. روی آن را بپوشانید و حداقل 4 ساعت یا یک شب در یخچال بگذارید.
 3. مرغ را روی اجاق گاز قرار دهید (اگر از ماهیتابه های چوبی استفاده می کنید ، حتماً حداقل 20 دقیقه در آب خیس کنید).
 4. گریل را از قبل گرم کنید. هنگامی که داغ شد ، اسباب بازی ها را اضافه کنید و 3-4 دقیقه در هر طرف گریل کنید ، 3-4 بار بچرخانید و سس رزرو شده را مخلوط کنید. گرم سرو کنید.

منوی هفتگی: 10 الی 14 اکتبر

خوب باش،

دیدگاهتان را بنویسید