تیم فوتسال گروه ملی انفورماتیک به دیدار فینال جام صنعت بانکداری راه یافت.


تیم منتخب فوتسال گروه ملی انفورماتیک به دیدار فینال اولین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال جام صنعت بانکداری راه یافت. تیم فوتسال گروه ملی انفورماتیک که با حمایت مدیران عامل محترم شرکت ملی انفورماتیک و شرکت خدمات اطلاع رسانی به منظور اشاعه فرهنگ ورزش، همدلی و مهربانی در بین همکاران در اولین دوره مسابقات جام صنعت بانکی شرکت کرد. در این گروه به دیدار فینال راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در این دوره از مسابقات که از مهرماه سال جاری آغاز شد، بیست تیم از جمله بانک مرکزی جی، بانک صادرات، بانک دی، بانک شهر، بانک آیندهو، بانک سامان و بانک کارابان شرکت کردند. و بانک پاسارگاد. در این نشست بانک ایرانی ونزوئلا و گروه ملی انفورماتیک و همچنین شرکت های فناور وابسته به بانک ها حضور داشتند.

پس از اتمام مرحله مقدماتی این رقابت ها، تیم های حاضر در لیگ برتر و لیگ یک مرحله حذفی را دنبال کردند و تیم ملی انفورماتیک گروه ملی در لیگ یک با ارائه دیدارهای عالی موفق شد بر آنها غلبه کند. شرکت کنند و به فینال این مسابقات راه یابند.

اعضای تیم منتخب با مشارکت شرکت های ملی انفورماتیک و خدمات اطلاع رسانی فرادیس البرز و نوین کیش شامل آقایان مهدی شفقی (کاپیتان)، محمدحسین کهالی، فرزاد حاج هاشم زاده، امین ترکاشوند، علی مهدوی، محمد حبیبی و امیرحسین محین هستند. رنگبار. حمید فتوحی، حسن نظری، ابراهیم سده (گارد)، محمدحسن آبادی (گارد)، مجتبی قدیدی (مربی)، سید محمدرضا سید محمد عفیا (مربی).

دیدار نهایی دو تیم ملی انفورماتیک و شرکت ایران کارت ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه ۱۳ آذر ۱۳۰۰ در سالن ورزشی کاشترینی (واقع در بزرگراه امام علی شمالی – بعد از تونل همت – شیان) برگزار می شود. بخش) به همراه مراسم اختتامیه و جوایز و جوایز اهدا خواهد شد.

این سالن به منظور حمایت از تیم منتخب گروه ملی انفورماتیک آماده پذیرایی از تماشاگران و تماشاگران (اعضای محترم خانواده و همکاران) می باشد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!