تهران تخریب شده خطری برای جان شهروندان است


و بر اساس آنچه پایگاه خبری در اینترنت به نقل از خبرگزاری مهر، در مراسم آغاز ساخت بیش از ۱۰ هزار واحد مسکونی که صبح امروز در ساعت ۱۳ صبح برگزار شد، علی رضا زاکانی شهردار تهران حضور یافت. مجتمع تسلیحات جنگی و گفت که رابطه با وزارت دفاع خوب است و ارتباطات را در تهران باز کرد.

وی ادامه داد: ۱۱ هکتار از ۱۷ هکتار این مرکز به فضاهای عمومی و سبز اختصاص می یابد و چهره جدیدی برای شهر ایجاد می کند و ۲۶۰۰ واحد در زمینی به مساحت ۶ هکتار با سرانه کامل احداث می شود. و چنین خواهد بود. باز شدن تا منطقه ۱۳.

زاکانی با اشاره به پادگان دوشان تپه گفت: افتتاح این پروژه بن بست مربوط به منطقه برزوز و دماوند را باز می کند و هم اکنون این پروژه وارد کمیته ماده ۵ می شود.

شهردار تهران با اشاره به مسئولیت گفت: بنیان انقلاب و آموزه های دینی بر اساس مسئولیت شکل گرفت و شنبه های پر از امید و افتخار همه نیازهای مردم تهران را هدف قرار دادیم و تلاش ما این است که برای ارائه خدمات بیشتر

وی گفت: قرارگاه جهاد مسکن و تلاش سازمان نوسازی با توجه به ایجاد مسکن و الگوهای جدید در حال پیگیری است که یکی از مولفه های این بسته خدماتی و مسئولیتی است.

زاکانی با بیان اینکه در اردوی جهادی برای هر منطقه اسکان جبرانی مشخص شده است، گفت: سایت های قبلی برای رفع مشکلات مردم ساخته شده بود اما با کاهش زمان صدور پروانه خدماتی و کاهش زمان ساخت، خدمات جدیدی را تعریف کردند. . هر ۶ ماه یکبار که برای سازنده ارزشمند است و بر همین اساس تلاش شد تا این مدت کاهش یابد و بتوان در کمترین زمان ممکن مجوز صادر کرد.

شهردار تهران تصریح کرد: همشن ین به منظور مراقبت از افزایش طبقات ساختمان با ارائه خدمات کاتالیستی ساخته شد و بر این اساس امکان ساخت بیش از ۱۰۰ متر با کف کاتالیستی و ساخت بیش از ۴۰۰ متر فراهم شد. متر به شرط تامین راهرو باید دارای دو طبقه اضافی باشد.

وی بیان کرد: امروز روند کار بسیار روان و دقیق است و مشارکت در ساخت و ساز از طریق صدور تسهیلات و مجوزها و از طریق اعطای زمین و مجوز و مشارکت در ساخت و ساز توسط کلیه نظامی، اداری، اجرایی و خصوصی در حال پیشرفت است. بخش و سایر نهادها: از سال ۹۰ تا ۱۴۰۰ شاهد کاهش صدور مجوزها بودیم و فرسودگی شهر تهدیدات زیادی را متوجه شهروندان می کرد.

زاکانی با اشاره به اینکه توجه ما معطوف به الگوسازی است، گفت: این مجموعه ها باید هویت اساسی شهرداری تهران را ایجاد کنند و بر همین اساس مصالحه های الگویی را در دستور کار قرار دادیم.

شهردار تهران گفت: امیدواریم رویای خرید مسکن به واقعیت تبدیل شود که با کمک مسئولان و کاهش قیمت مسکن محقق شود.

وی با اشاره به بافت فرسوده گفت: یک میلیون واحد مسکونی در تهران کافی نیست و می توان این خانه ها را از بافت فرسوده ساخت.