تفاهم نامه همکاری بین بانک و شرکت بیمه کارآفرینان منعقد شد


اولین گام عملیاتی در راستای تقویت همکاری بانک کاروارین و شرکت های تابعه با امضای تفاهم نامه مشترک با شرکت بیمه کاروارین برداشته شد.

به گزارش وبسایت آنلاین درک نیوز؛ مطابق با اظهارات مدیر عامل بانک در جلسات شورای راهبردی تجارت ۱۴۰۱؛ برای هم افزایی بیشتر بانک و شرکت های تابعه، در راستای گسترش زنجیره خدمات مشتریان، اولین تفاهم نامه همکاری و معرفی محصول بین بانک و شرکت بیمه کارآفرینان منعقد شد.

در این جلسه که با حضور دکتر احمد بهاوندی مدیرعامل بانک، سهراب صادقی معاون اجرایی خدمات بانکی، حیدری مدیرعامل شرکت بیمه بازرگانان و جمعی از مدیران دو گروه برگزار شد، دکتر بهاروندی تاکید کرد. نیاز به همکاری مشترک گروه مالی و بانک: اولین گام برای اجرای همکاری های مشترک با امضای تفاهم نامه بین بانک و بیمه برداشته شد و باید این هم افزایی ها گسترش و اجرایی شود.

وی با تاکید بر اینکه نظارت و اجرا پس از امضای تفاهم نامه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، افزود: تا پایان سال معاونت بانک و شرکت های تابعه باید محصولات جدید را به سبد محصولات و خدمات بانک اضافه و معرفی کنند تا بانک بزرگترین مشارکت در ارائه خدمات به مشتریان.” زنجیره خدمات توسعه واقعیت بانک کاروارین.
بهاروندی با اشاره به فروش زنجیره های خدماتی در شعب تاکید کرد: معرفی محصول جدید در زنجیره بانکی می تواند به جذب مشتریان جدید، ارائه خدمات بهتر و جذاب تر و همچنین ایجاد جریان نقدی کمک کند.
وی با اشاره به این تبصره و معرفی محصول جدید، بیمه کارآفرین را یکی از معروف ترین و قدیمی ترین شرکت های بیمه کشور عنوان کرد که با گسترش همکاری با بانک می تواند خدمات بیشتری را به مشتریان ارائه دهد.

در این جلسه سهراب صادقی قائم مقام مدیرعامل بانک ها با اشاره به رویکرد رقابتی بانک و بیمه گفت: این رویکرد رقابتی منجر به شرایط نامطلوب نرخ سود شده و این رویکرد اثرات جبران ناپذیری بر صورت های مالی شرکت ها خواهد داشت. در درازمدت.«بنابراین، در محیط کسب و کار فعلی، انتخاب مسیر درستی که می تواند تفاوت ایجاد کند بسیار مهم است.
وی با تاکید بر اینکه راه برون رفت از این امر نیازمند اندیشیدن به راه هایی غیر از بازی نرخ سود است، ادامه داد: یکی از این راه ها ارائه خدماتی است که در کنار تکمیل زنجیره خدمات، فروش متقابل بیشتری را به دنبال داشته باشد. “

مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین نیز با ابراز خرسندی از همکاری مشترک بانک و بیمه گفت: این اولین همکاری مشترکی است که با دکتر بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین با تمرکز بر هم افزایی بیشتر و زنجیره ای از بانک ها شکل گرفت. خدمات و به زودی در شعب بانک ها در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
محمد حیدری با قدردانی از زحمات بی شائبه همکاران خود در شرکت بیمه کاراورین و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی بین کارشناسان بانک و بیمه، تاکید کرد: تلاش های ارزنده ای برای تولید محصولی صورت گرفته که به زودی وارد بازار می شود.
وی با ابراز امیدواری از اینکه این محصول مشترک مورد استقبال بازار قرار گیرد، گفت: اولین محصول مشترک بانک کاروارین و بیمه به زودی و در اولین گام توسط شعب بانک کاروارین در سراسر کشور عرضه خواهد شد که با توجه به رقابت. مزایا.”، در شرایط فعلی بی رقیب خواهد بود.