تعداد اپلیکیشن های “اوانو” در گوگل پلی و کافه بازار به ۸ میلیون رسید


اپلیکیشن جامع Uano که خدمات خود را با محوریت «مالی»، «عملیاتی»، «تهویه»، «خرید از فروشگاه‌ها»، «سفر و گردشگری» و غیره به کاربران ارائه می‌کند. نصب انجام شد.

به گزارش سایت خبرآنلاین، بر اساس آخرین به روز رسانی اطلاعات اپلیکیشن های اندروید در گوگل پلی، اپلیکیشن «اوآنو» بیش از پنج میلیون نصب توسط کاربران ایرانی به دست آورده است.

همچنین در آخرین به روز رسانی اطلاعات اپلیکیشن های اندروید در کافه بازار، اپلیکیشن Uano بیش از سه میلیون نصب توسط کاربران ایرانی به دست آورده است.

بر این اساس بیش از هشت میلیون کاربر ایرانی اپلیکیشن آوانو را در گوگل پلی استور و کافه بازار نصب کرده اند.

لازم به ذکر است اپلیکیشن آوانو محصولی از کسب و کار هوشمند به عنوان بازوی دیجیتالی شرکت تلفن همراه اول است و خدمات این اپلیکیشن در پنج بخش مالی، عملیاتی، فن‌آوری به کاربران ارائه می‌شود. ، “خرید برای خرید” و “سفر و گردشگری”

در بخش “مالی” Oano، کاربران می توانند علاوه بر خدمات کارت به کارت و دریافت موجودی حساب، از اولین کیف پول یکپارچه نیز استفاده کنند. یکی از ویژگی های Uano کیف پول مشترک با اپلیکیشن My Mobile است. بنابراین با شارژ کیف پول خود در هر یک از این برنامه ها، کاربران به راحتی می توانند از خدمات اپلیکیشن های Uano و My Mobile استفاده کنند.

لازم به ذکر است که به زودی کاربران می توانند از خدمات کارت های فیزیکی متصل به کیف پول یکپارچه همراه اول که عضو شبکه شتاب است استفاده کنند.

در قسمت «اپراتور» اپلیکیشن Uano، کاربران می توانند کارت شارژ و بسته سیم کارت های همراه اول، ایرانسل، رایتل را خریداری کرده و انواع قبوض را پرداخت کنند. لازم به ذکر است که دارندگان سیم کارت همراه اول با هر بار شارژ ۵ درصد اعتبار اضافی دریافت خواهند کرد.

سیم کارت های همراه اول نیز به صورت آنی در اپلیکیشن Uano صورتحساب می شوند.
یکی دیگر از خدمات اپلیکیشن Uano سیستم هواداران است که کاربران می توانند با انتخاب تیم مورد علاقه خود به صورت هوشمند و بدون پرداخت هیچ هزینه ای از تیم مورد علاقه خود پشتیبانی کنند، خدماتی مانند خرید سیم کارت هواداران، استفاده از صفحه بازی ها و کسب اطلاعات از اخبار و اخبار بازی ها. از تیم مورد علاقه خود استفاده کنید.

همچنین کاربران اپلیکیشن Uano از خدمات دیگری مانند خرید، مسافرت، گردشگری و … بهره مند می شوند که در حال حاضر در اپلیکیشن Uano فعال و در حال توسعه هستند.