تشکر و قدردانی از استاندار مازندران و نماینده معتبر ایرانسل


استاندار مازندران و نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با حضور در ساختمان مرکزی ایرانسل از مدیرعامل ایرانسل برای توسعه زیرساخت های ارتباطی در استان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در جلسه ای که عصر روز دوشنبه ۱۶ خرداد ماه ۱۴۰۱ با حضور دکتر سید محمود حسینی پور نوری ولی مازندرانی و دکتر علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری برگزار شد. و میاندرود. نایب رئیس اول و سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و دکتر بیژن عباسی مدیرعامل ایرانسل که در ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد، استاندار مازندران و نماینده مردم ساری با اعطای دو سپر جداگانه و تقدیر به عمل آوردند. عملکرد مدیرعامل ایرانسل در توسعه ساختار زیرساخت ارتباطات استان و حمایت از توسعه تجارت دیجیتال.

در این دیدار که مرتضی قربانی مدیرعامل باشگاه ستارگان ساری نماینده مردم ساری را همراهی می کردند، از حمایت های کشتی سلولی ایران و باشگاه ستارگان ساری سپر تقدیر به دکتر بیژن عباسی آرند اهدا شد.

عباسیارند: ایرانسل اولین سهم بازار مازندران است

مدیرعامل ایرانسل در این جلسه اظهار داشت: در دوران کرونا سرمایه‌گذاری قبلی در زیرساخت‌های مخابراتی کشور ارزش خود را نشان داد، ما نبودیم و هر جا که لازم بود ظرفیت افزایش یافت.

وی افزود: ایرانسل در استان مازندران یکی از بهترین زیرساخت های ارتباطی را علاوه بر پوشش ۱۰۰ درصدی مناطق شهری، در مناطق روستایی، بر اساس برنامه اعلام شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در طرح USO، توسعه داده است. انجام وظایف ایران

عباسی‌رند تصریح کرد: ایران سل از ابتدا توجه زیادی به استان مازندران داشته است و در حال حاضر سهم بازار ما در این استان بیشتر از سایر اپراتورها است و همین امر توجه به این استان را برای ما مهم می‌کند.

وی با اشاره به پروژه های متعدد ایرانسل برای توسعه خطوط فیبر نوری به عنوان زیرساخت برای خدمت به شهر هوشمند در استان مازندران، تاکید کرد: خوشبختانه شبکه فیبر نوری ایرانسل در شهرهای ساری و آمل به طور کامل اجرا شده و فیبر نوری به طول ۳۶ کیلومتر اجرا شده است. پروژه در شهرستان بابل با مشارکت شهرداری این شهرستان تاکنون بیش از ۲۵ کیلومتر پیشرفت مادی داشته است و همچنین پروژه های فیبر نوری در شهرهایی مانند بابلسر، چالوس، نور و قیم شهر نیز در نظر گرفته شده است. به عنوان فیبر نوری برای جاده های بین شهری به این ترتیب شهرها از طریق ساختار زیرساخت فیبر نوری پرسرعت ایران سل به هم متصل خواهند شد که قطعاً به نفع مردم خواهد بود.

مدیرعامل ایران سل همچنین با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ به عنوان سال «تولید»، ضمن تشریح اقدامات ایران برای حمایت از رشد استارت آپ ها، مقام معظم رهبری آمادگی خود را برای برگزاری جلسه مشترک با استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان مازندران راه های همکاری با ایرانسل برای کمک به توسعه اکوسیستم استارت آپی استان را بررسی می کنند.

استاندار مازندران: ایرانسل یک اپراتور جامع در استان است

استاندار مازندران با قدردانی از مدیرعامل ایران سل برای توسعه زیرساخت های ارتباطی در استان، گفت: در عصر ارتباطات همه مولفه های توسعه در گرو ارتباطات است و با تداوم توسعه زیرساخت های ارتباطی امیدواریم. در شهرستان، بیایید در این سمت باشیم.

حسین پور با تاکید بر اینکه طبق مشاهدات ما، استقبال از خدمات ایرانسل در مازندران نسبت به سایر اپراتورها بیشتر است و تقریباً همه مردم حداقل یک سیم کارت از ایرانسل دارند، پیشنهاد کرد ایرانسل این استان را به عنوان استانی پیشرو در توسعه شبکه در نظر بگیرد. خدمات دیجیتال

وی همچنین خواستار توجه بیشتر ایرانسل به شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های استان شد و آمادگی خود را برای تشکیل کارگروه مشترکی در استان برای رفع نیازها و موانع توسعه شبکه ها و خدمات دیجیتال با همکاری استان و استان اعلام کرد. سایر مراجع ذیربط

با تشکر از نماینده ساری برای توسعه زیرساخت های ارتباطی در این شهرستان

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از استاندار مازندران و مدیرعامل ایرانسل گفت: مشکلات ارتباطی تا حد زیادی برطرف شده است و در حال حاضر حتی در روستاها مشکل خاصی نداریم. مسئله. با زیرساخت های ارتباطی

بابایی همچنین از توسعه بیشتر فناوری اطلاعات و خدمات زیرساخت اطلاعاتی و ارتباطی ایرانسل در ساری استقبال کرد و آمادگی خود را برای همکاری در توسعه خدمات جدید مخابرات ایرانسل از جمله خدمات ۵G در ساری اعلام کرد.

در این جلسه استاندار مازندران و نماینده ساری و میاندرود نیز از ایران خواستند تا از ورزش استان به ویژه کشتی به عنوان ورزش پرطرفدار مازندران حمایت مجدد کند.