تزریق وصول مطالبات برای بخش تولید


رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران گفت:

رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران گفت: تشخیص تولیدکننده واقعی و افرادی که از این نام سوء استفاده می کنند بسیار مهم است و باید منابع لازم در اختیار واحدهای تولیدی قرار گیرد که با جمع آوری سریعتر فرصت شغلی ایجاد کنند. نسبت به ادعاهای معلق.»

و به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک که از سوی بانک صادرات ایران گزارش شده است، یاسر مرادی در سفر به استان آذربایجان شرقی علاوه بر دو شعبه ستارخان و شهید در شعب شهرهای ممغن، سردرود و خواجی حضور یافت. بهشتی در تبریز و در جریان مسائل .. و مشکلات جاری همکاران و مشتریان شعب از آنها خواست تمام تلاش خود را برای حمایت از تولیدکنندگان واقعی و رفع موانع پیش روی آنها به کار گیرند.

وی افزود: تفکیک بین تولیدکننده واقعی و افرادی که از این نام مقدس سوء استفاده می کنند از اهمیت بالایی برخوردار است و باید منابع لازم در اختیار واحدهای تولیدی قرار گیرد که با وصول مطالبات معوقه سریعتر زمینه اشتغال را فراهم کنند.

رئیس هیأت مدیره بانک صادرات ایران میزان جذب منابع در بانک صادرات را کمتر از نرخ رشد نقدینگی در کشور دانست و تاکید کرد: همکاران پرشور این بانک صاحب نام باید از همه توانمندی های موجود استفاده کنند. ، قابلیت ها و امکانات برای کسب سهم بیشتر از بازار. بیشتر کار کن.

مرادی در این سفر به تلاش همه همکاران در ردیف و ستاد در توانمندی های اقتصادی استان آذربایجان شرقی پرداخت و گفت: این استان یکی از قطب های صنعتی و کشاورزی کشور است و سهم بسزایی دارد. برای تولید ناخالص داخلی، گردش منابع مالی استان حائز اهمیت است و باید رتبه بانک صادرات از نظر سهم بازار در این استان بیش از گذشته افزایش یابد.

وی تاکید کرد: بخش مهمی از دلایل ایجاد درخواست، عدم رعایت ضوابط و مقررات اعتباری است و لازم است در هنگام ارائه پرونده تسهیلات، اعتبار اعتبار مورد توجه دقیق قرار گیرد.

رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران نیز در دیدار با رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی بر لزوم بررسی تخصصی مطالبات بانکی در شعب با دانش کافی تاکید کرد و گفت: به تعویق انداختن تشریفات و ارجاع پرونده های بانکی به مراجع مختلف. کارشناسان چنین تردیدی را به دنبال ندارد و به منافع مخالفان آسیب نمی رساند.

مرادی در این جلسه با اشاره به وظایف و مسئولیت های بانک صادرات ایران افزود: بانک صادرات ایران در شرایط تحریم های ظالمانه دشمن با اعمال فشار شدید بین المللی به وظایف خود در راستای الزامات خود عمل کرد. مسئولیت های خود را بر عهده گرفت و در انجام مسئولیت های اجتماعی خود کوتاهی نکرد.

موسی خلیل الله رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی نیز در این جلسه از فعالیت بانک های بزرگ استان به ویژه مدیریت بانک صادرات ایران و ارتباط خوب و مستمر با سایر دستگاه های اجرایی قدردانی کرد. تلاش و عملکرد بانک صادرات ایران به همراه برخی از بانک های استان رضایت بخش است.

رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران در این سفر ضمن تشریح و یادآوری نکات مختلف تجاری و اداری مرتبط با موضوعات مختلف، با روسای، معاونان و همکاران خود دیدار و گفتگو کرد.

در این برنامه محمود حاتمی مدیر شعب شمال کشور و مرتضی علی فتحعلی زاده مدیر شعب استان آذربایجان شرقی وی را همراهی می کردند.