تزریق فیلر (ژل) ، پروتز چربی و لب برای ترکیدن و حجم دهی لب ها


داشتن لبهای بزرگ و برجسته همیشه به عنوان یکی از عناصر زیبایی شناخته شده است. لب ها را با پروتز بزرگ کنید یا تزریق ژل یا تزریق چربی لب ها را حجیم و برجسته می کند و زیبایی کل صورت را افزایش می دهد. به خصوص افرادی که لب های باریک دارند می توانند از این روش ها سود ببرند. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب بسیار کوتاه است ، بنابراین این روش یکی از ساده ترین راه ها برای افزایش زیبایی صورت است.

زیبایی و ظاهر لب ها برای بسیاری از زنان و حتی مردان یک موضوع بسیار مهم است. با افزایش سن ، میزان استروژن کاهش می یابد و بنابراین با گذشت زمان لب ها به تدریج حجم خود را از دست می دهند و باریک می شوند. با بزرگ شدن لب ها تزریق ژل در تزریق چربی در ایمپلنت ها می توان ظاهر لب ها را بهبود بخشید و با ظاهری کاملا طبیعی که لب های باریک را حجیم و شکننده می کند. در کلینیک تناسب اندام رازی روش های تزریق چربی ، تزریق ژل (فیلر) و پروتز لب انجام می شود تا لب های شما مطابق با جدیدترین روش های روز دنیا علامت گذاری شود. برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید با شماره ها تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ دور تماس بگیرید.

متقاضی ایده آل برای بزرگ کردن لب


بزرگسالان در هر سنی می توانند کاندید مناسبی برای بزرگ کردن لب باشند. افرادی که به طور طبیعی لب های نازک دارند یا لب های آنها به دلیل افزایش سن دچار ضربدری شده اند ، نتایج بسیار خوبی از این جراحی به دست خواهند آورد. همه افرادی که مایل به انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب هستند باید از سلامت کامل برخوردار بوده و انتظارات واقع بینانه ای از نتایج عمل جراحی داشته باشند.

اقدامات قبل از عمل


بیماران قبل از انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب باید از دستورات پزشک پیروی کنند. در مواردی که قرار است لیپوساکشن یا پروتز لب انجام شود ، بیماران باید:

  • چند هفته قبل از عمل ، مصرف برخی داروها ، داروهای گیاهی و ویتامین ها را متوقف کنید.
  • در شب قبل از عمل ، از خوردن یا نوشیدن مایعات بعد از 12 ظهر خودداری کنید
  • وقتی به کلینیک می روید ، لباس های گشاد و راحت بپوشید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، از استفاده از آرایش و استفاده از جواهرات و لنز خودداری می کنید.

انواع روش های تقویت لب


بسته به نیازها و اهداف بیمار ، می توان از روش های مختلفی برای بزرگ شدن لب ها استفاده کرد تا بیمار ظاهر دلخواه خود را بدست آورد. روشهای موجود عبارتند از:

پروتز لب

پروتز لب (ایمپلنت) یکی از روش های جدید برای بزرگ شدن لب است.

مزایای پروتز

ایمپلنت یا پروتز لب ، یک روش دائمی تقویت لب است که نتایج برجسته تر و قابل مشاهده تری نسبت به ژل های تزریقی دارد و بنابراین گزینه مناسبی برای بیمارانی است که دارای لب های باریک طبیعی هستند. مزیت اصلی این روش دائمی بودن نتایج است ، در حالی که ژل های تزریقی موقتی هستند و پس از مدتی جذب بدن می شوند.

لب -پروتز -OP

جراحی پروتز لب نسبتاً ساده است و انجام آن حدود یک ساعت طول می کشد. پزشک ابتدا یک برش کوچک در لب ایجاد می کند. در بیشتر موارد ، برش هایی در گوشه لب ایجاد می شود. البته بسته به تکنیک جراحی ممکن است برشی در جاهای دیگر ایجاد شود. سپس پزشک مجرای کوچکی را در لب ایجاد می کند تا جایی برای پروتز ایجاد شود. بازکردن این تونل کوچک در لب در ایجاد محل صحیح ایمپلنت در لب و نتایج طبیعی بسیار مهم است. سپس جراح پروتز لب را در این تونل قرار می دهد و آن را به بافت لب می چسباند. سپس پروتز لب به طول مناسب بریده می شود و برش ایجاد شده در لب بسته می شود.

پروتز لب چه عوارضی دارد؟

در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی ، خطرات و عوارض پروتز لب بسیار کم است. با این حال ، بهتر است از خطرات و عوارض احتمالی این جراحی آگاهی کامل داشته باشید. برخی از این عوارض جانبی احتمالی شامل رد پروتز توسط بافت بدن ، عفونت ، دررفتگی پروتز ، ترک زخم جراحی و سفت شدن لب ها می شود. اگر برای انجام این جراحی یک جراح با تجربه و با تجربه انتخاب کنید که از دانش بالایی برخوردار باشد ، می توانید خطر این عوارض را کاهش دهید.

تزریق ژل

یک راه برای صاف کردن لب ها تزریق ژل (فیلر) به لب است.

مزایای تزریق ژل لب

پزشکان معمولاً از حجیم سازی و برجسته سازی لب ها استفاده می کنند ژل تزریقی بنزن تکنیک های تزریق ژن و همچنین مواد مورد استفاده برای تزریق ژل بسیار متنوع هستند و بنابراین بیماران گزینه های زیادی دارند. اکثر بیماران می گویند بزرگترین مزیت تزریق لب برای آنها این است که نسبت به ظاهر خود اطمینان بیشتری دارند. تزریق سلولی ظاهر برجسته و پف کرده لب ها را باز می گرداند. برآمدگی لب ها همچنین باعث هماهنگی بیشتر اجزای صورت با یکدیگر می شود.

ویژگی های تزریق ژل لب

بزرگ کردن لب با ژل با نتایج دلپذیری همراه است که فقط در 30 دقیقه رخ می دهد. معمولاً نیازی به تزریق بیهوشی نیست زیرا خود ژل حاوی مقداری لیدوکائین یا مخدر دیگر است. نتایج تزریق ژل روی لب ها موقتی است زیرا بدن در نهایت این مواد را جذب می کند. ماندگاری این نتایج در افراد مختلف متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​6 ماه است. معمولاً به بیمارانی که می خواهند پروتز لب داشته باشند و لب هایشان به طور دائمی بزرگ شده است توصیه می شود ابتدا ژل را به لب تزریق کنند تا ببینند پروتز لب به نتایج دلخواه آنها می رسد یا خیر.

خطرات تزریق ژل روی لب

اگرچه تزریق ژل لب به طور کلی با عوارض جانبی بسیار کمی همراه است ، پاسخ بیمار به تزریق بستگی به نوع ژل انتخابی و میزان خوب شدن بدن وی دارد. عوارض جانبی تزریق ژل که بسیار خفیف هستند شامل قرمزی ، کبودی ، تورم ، درد ، حساسیت و عفونت است. با چند اقدام ساده می توان این عوارض جانبی را کاهش داد و همه این عوارض جانبی در عرض چند روز از بین رفت. یک عارضه جدی تر و خطرناک واکنش آلرژیک به ژل تزریق شده است که البته به ندرت اتفاق می افتد.

تزریق چربی

تزریق چربی روش دیگری برای علامت گذاری و فرم دهی به لب ها است.

مزایای تزریق چربی

برای بیمارانی که لب های حجیم تر و برجسته تر را دوست دارند اما دوست ندارند ماده خارجی را به بدن خود تزریق کنند ، روش این است تزریق چربی عالی روی لب ژل های تزریقی از بافت بدن حیوانات بدست می آید ، اما روش تزریق چربی از چربی بدن خود بیمار استفاده می کند و نتایج بسیار طبیعی است. یکی از مزایای اصلی این روش این است که به ندرت باعث ایجاد واکنش آلرژیک در بیمار می شود زیرا ماده مورد استفاده از بدن بیمار گرفته می شود. تزریق چربی یک روش ساده و سرپایی است و بهبودی تنها چند ساعت طول می کشد و پس از آن بیمار می تواند به خانه بازگردد و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. نتایج این عمل ظاهری بسیار طبیعی و ملایم دارد و این نتایج از 6 ماه تا بیش از یک سال دوام دارد.

روش انتقال چربی

در روش تزریق چربی ، ابتدا با کمک تزریق چربی مقداری چربی از ناحیه ای از بدن مانند شکم و ران گرفته می شود. این لیپوساکشن تغییرات زیادی در این ناحیه از بدن ایجاد نمی کند مگر اینکه لیپوساکشن اصلی و لیپوساکشن به طور همزمان انجام شود. پس از لیپوساکشن ، چربی به دست آمده غنی شده و با یک سوزن بسیار ظریف با سرنگ به لب تزریق می شود. تزریق فقط دو نقطه قرمز کوچک روی لب ایجاد می کند که شعاع هر کدام کمتر از 0.2 سانتی متر است.
تزریق چربی معمولاً تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود. انتخاب بیهوشی بستگی به جراح دارد. این روش برای بیمارانی که می خواهند میزان چربی بدن را در یک یا دو ناحیه خاص کاهش دهند و در عین حال لب های برجسته تری می خواهند ایده آل است.

خطرات تزریق چربی

تزریق چربی یک روش کم خطر است ، اما مانند هر جراحی دیگری ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. این عوارض می توانند در محل تزریق چربی یا تزریق چربی رخ دهند و شامل عفونت ، خونریزی ، تورم و درد خفیف می شوند. یکی از معایب این روش که پزشکان سعی می کنند تا آنجا که ممکن است با آن مبارزه کنند این است که تعدادی از سلول های چربی در حین انتقال چربی می میرند. جراحان باتجربه از تکنیک های مختلفی برای جلوگیری از این امر استفاده می کنند ، به عنوان مثال ، به جای انجام تزریق چربی ، تزریق را مرحله به مرحله انجام می دهند.

نتایج مورد انتظار بعد از لیپوساکشن


بزرگ کردن لب با تزریق ژل یا چربی یا پروتز لب معمولاً در مطب یا کلینیک پزشک شما انجام می شود. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب در بیماران مختلف متفاوت است و بستگی به تکنیک مورد استفاده برای بزرگ کردن لب دارد. با این حال ، اکثر بیماران می توانند در یک روز به حالت عادی بازگردند مگر اینکه از بیهوشی عمومی برای جراحی استفاده شود. بعد از هرگونه عمل بزرگ کردن لب می توان انتظار تورم و کبودی را داشت. وقتی از روش تزریق سلولی استفاده می شود ، تورم حدود یک هفته طول می کشد و هنگامی که از روش تزریق چربی استفاده می شود ، تورم می تواند تا سه هفته طول بکشد. میزان درد و ناراحتی بعد از عمل جراحی بسیار کم است و به قرص هایی که به ندرت تجویز می شود نیاز دارد.

هزینه بزرگ کردن لب چقدر است؟


هزینه بزرگ کردن لب در بیماران مختلف متفاوت است و به عوامل زیر بستگی دارد:

دیدگاهتان را بنویسید