تامین مالی سه طرح تولیدی توسط بانک توسعه تعاون در زاهدان


یکی از اعضای هیات مدیره بانک توسعه تعاون از سه پروژه تولیدی زاهدان با اعتبار ۴۲۵ میلیارد ریال بازدید کرد.

به گزارش وبسایت آنلاین درک نیوز؛ محمدجعفر ایرانی عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون در طرح های تولیدی و اشتغالزایی زاهدان که با مشارکت بانک توسعه تعاون و پرداخت تسهیلات ایجاد و بهره برداری می شود. از جمله: بازدید از واحد تولیدی مبلمان و مصنوعات چوبی جناب آقای احسانفر، مجتمع تفریحی جانباز غلامی و شرکت بسته بندی گوشت شادرو زاهدان.
محمدجعفر ایرانی در اولین بازدید از پروژه های عمرانی و تولیدی زاهدان از اولین و تنها واحد تولید مبلمان و مصنوعات چوبی این شهرستان بازدید کرد.
وی در این بازدید اظهار داشت: بانک توسعه تعاون در حوزه های مشارکت با استفاده از توانمندی های موجود در قالب بند (الف) تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۳۹۹، توانست اولین کارخانه چوب را راه اندازی کند. محصولات و مبلمان شهرک صنعتی زاهدان … پرداخت ۱۵۰ میلیارد ریال.
ایرانی خاطرنشان کرد: با مشارکت بانک توسعه تعاون، اولین و تنها واحد تولیدی مبلمان چوبی و مبلمان چوبی در استان سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید. یکی از شاخص های ارائه شده توسط بانک توسعه تعاون منطقه ای است. برای توسعه، رشد و ایجاد اشتغال در استان.
یکی از اعضای هیئت مدیره در دومین بازدید خود از پروژه های تولیدی و اشتغال استانداری از مجتمع جانبازان غلامی جهت خدمات تفریحی و پذیرایی بازدید کرد. وی در این بازدید خاطرنشان کرد: این طرح با مشارکت بانک توسعه تعاون برای پرداخت تسهیلات به مبلغ ۵۱ میلیارد ریال (۲۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات بند الف شفاف سازی ۱۸ و ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی توسعه یافته است. منابع صندوق ماده ۵۲ قانون بودجه کل کشور) در دست ساخت و پخش می باشد.
محمدجعفر ایرانی به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره در بازدید از پروژه مزرعه گوشت شادرو واقع در زاهدان گفت: برای توسعه این پروژه با مشارکت بانک توسعه تعاون ۸۰ میلیارد ریال از محل این طرح پرداخت شد. . ۵۲ فقره وام و ۱۴۴ میلیارد ریال تسهیلات.. اعتبارات مندرج در بند الف تبصره ۱۸ بخش کشاورزی در مرحله تصویب و پرداخت می باشد.
در این بازدید که از بخشهای مختلف این شرکت از جمله پیش سرمایش، خط تولید، انبار، سردخانه و تونل انجماد صورت گرفت، در جریان روند اجرای طرح توسعه شرکت قرار گرفت.
شایان ذکر است در سفر به استان سیستان و بلوچستان و در بدو ورود و پس از غبارروبی قبور شهدای زاهدان و زدودن بوی نامطبوع از آنان، با رفیع تجدید میثاق کردند. آرمان های امام و شهدا با قرائت فاتحه. به ارواح شهدا و امام زمان.
در این بازدیدها سعید المعادی معاون مدیرکل در امور استانداری و بازاریابی، محمد الزلفگری معاون امور مالی و پشتیبانی و حمید رضا البرزی مدیر امور اعتباری شرکت کردند. محمدعلی محترم مدیر واحد سیستان و بلوچستان نیز حضور داشت.