تاریخ برگزاری ششمین جشنواره سپرده بانک سینا اعطا شد


مدیر امور بانکداری اسلامی بانک سینا گفت: جوایزی به سپرده گذاران در حساب پس انداز کرز الحسنه از اول مهرماه ۱۴۰۰ تا پایان شهریور ۱۴۰۱ اهدا می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک سینا، خلیل الیله محرابی افزود: این بانک در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به فقرزدایی در جامعه، طرح های قرض الحسنه متعددی را در راستای حمایت از آن اجرا کرده است. اقشار آسیب پذیر جامعه و در چارچوب طرح ها ذکر شده است که طی سال ۱۴۰۰ مبلغ ۱۵ هزار و ۶۶ میلیارد ریال به مشمولان پرداخت کرده است که نسبت به وام های بازپرداخت شده در سال ۹۹ حکایت از افزایش ۸۷ درصدی دارد.

وی تصریح کرد: این وام ها در قالب های کاریانا، مووسات، احسان، حفظان میهن، نیکو، ایثار، پردیس مهر آورین، سخاوت و … علاوه بر وام ازدواج با هدف ایجاد فرصت های شغلی و رفع نیازهای اساسی مردم است. محرومان حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا، کمک به تامین مسکن برای اقشار محروم، ازدواج، حمایت از پرستاران، کادر درمانی، مددکاران آسایشگاه ها و مراکز توانبخشی وابسته به بنیاد مراقبت، مرزبانی و خانواده شهدا و تامین هزینه های درمانی خانواده ها. به بیماران پرداخت می شود.

وی همچنین با اشاره به راه اندازی ششمین جشنواره قرض الحسنه حساب های بانکی بانک سینا از خیرین و خیرین خواست برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه در این جشنواره شرکت کنند.

در این جشنواره به سپرده گذارانی که در بازه زمانی اول مهرماه ۱۴۰۰ تا پایان شهریور ۱۴۰۱ در کارزل حسنی حساب پس انداز دارند جوایزی اهدا می شود.

جوایز ششمین جشنواره حساب های پس انداز بانک سینا شامل ۳۷ کمک بلاعوض برای خرید خودروهای ایرانی هر کدام یک میلیارد ریال، ۳۷ کمک بلاعوض برای خرید کالای ایرانی هر کدام به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال و ۱۳۷ کمک هزینه سفر به امامزاده ها به ارزش ۱۰۰ است. یک میلیون ریال و چهار هزار و ۵۳۷ جایزه به ارزش ۱۰ میلیون ریال و ۲۲ هزار و ۶۳۷ جایزه به ارزش ۵ میلیون ریال.

حداقل موجودی شرکت در جشنواره حساب پس انداز بانک سینا یک میلیون ریال است و در پایان هر روز به ازای هر ۵۰۰ هزار ریال یک امتیاز به صاحب حساب تعلق می گیرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!