تاثیر بانک سینا در حوزه فناوری مالی/ لزوم تغییر نگاه سنتی به بانک ها با ارائه خدمات جدید


ناظر بانک سینا گفت: امروزه بانک ها می توانند در حوزه فناوری مالی و پرداخت نقش موثری ایفا کنند و بانک سینا می تواند مجموعه و سبد متنوعی از محصولات و خدمات را در حوزه پولی و بانکی در اختیار شرکت های تولیدی از جمله خودرو قرار دهد. تولید کنندگان

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در جلسه ای که با حضور ناظر بانک سینا، رئیس هیئت مدیره و مدیران عامل مدیران خودرو، ایرانیان خودرو و لیزینگ جم سینا برگزار شد، تاکید شد: تعاملات و همکاری های سه جانبه افزایش خواهد یافت.
و رئیس بانک سینا در این جلسه با اشاره به توانمندی های این بانک در تامین مالی و حمایت از شرکت های تولیدی گفت: امروز که شاهد تحولات مهمی در حوزه صنعت و فناوری هستیم، تحولات اساسی در حوزه بانکی رخ داد. همچنین نیاز به تغییر نگاه سنتی بانک ها از پرداخت تسهیلات برای ارائه خدمات جدید است.
غلامرضا فتالی گفت: امروزه بانک ها نه تنها در حوزه واسطه گری مالی بلکه در حوزه فناوری های مالی و پرداخت ها نیز می توانند نقش مهم و موثری داشته باشند و بانک سینا نیز آماده ارائه مجموعه و سبد محصولات و خدمات متنوع است. با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های فعلی خود در حوزه پولی و بانکی به شرکت های تولیدی از جمله خودروسازان ارائه می دهد.
وی خاطرنشان کرد: بانک سینا در حال حاضر در حال تدوین طرح کسب و کار استراتژیک است و با اجرای این طرح، حتی با تهیه ابر اپلیکیشن مورد نیاز شرکت و لینک شدن با بانک، به راحتی می توانیم خدمات متنوعی را ارائه دهیم. پورتال، تسهیل فرآیند فروش خودروهای دست دوم نیز.
ناظر بانک سینا تصریح کرد: این بانک ظرفیت و پشتیبانی خوبی دارد و به عنوان بانکی شناخته شده و شفاف در جامعه شناخته می شود. ما علاقه مند به توسعه همکاری های متقابل بر اساس توانمندی های بانک هستیم و امیدواریم این بانک نقش مهمی در حمایت از تولید داشته باشد.
یوزولی مدیرعامل مادیریم خودرو در تکمیل این نشست با استقبال از همکاری بانک سینا گفت: این شرکت ۱۰ درصد از سهم فعلی بازار خودرو در ایران را در اختیار دارد و پس از ایران کدرو سومین شرکت بزرگ کشور است. شرکت های سایپا
وی افزود: این شرکت جدیدترین و مدرن ترین خودروها را در مدت کوتاهی شش ماهه و یک ساله از بازار چین در اختیار ایران قرار می دهد و با همکاری هایی که با بانک ها از جمله بانک سینا خواهیم داشت، می توانیم زمینه را گسترش دهیم. ارائه خدمات لیزینگ و فروش اقساطی خودرو به مشتریان که به صورت گسترده در دسترس می باشد.
لازم به ذکر است طی این قرارداد همکاری خط اعتباری از سوی بانک سینا برای ارائه به صاحبان مشاغل و خرید اقساطی خودرو در نظر گرفته شد.
در این جلسه مهدی رزمی عضو هیات مدیره و معاون وام و اعتبار بین المللی، چنگیز مروج معاون مالی و سرمایه گذاری، مهدی بوستان معاون برنامه ریزی، ابوالفضل انوری معاون حقوقی و نظارت روح الله. الجهری مدیرعامل شرکت لیزینگ بانک سینا، حمیدرضا شکری مدیر منطقه غرب تهران و داوود منفرد رئیس شعبه میدان صنعت بانک سینا، بهرام الشریعه رئیس هیئت مدیره شرکت مدریم خودرو، ظهیر امیری، مدیرعامل ایران و همچنین شرکت خودرو و شرکت امیری مشاور مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت مدیران خودرو حضور داشتند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!