بیمه کوثر اعلام کرد: طرح های بیمه حوادث ویژه زائران عتبات عالیات


با توجه به افزایش حج به عراق در ماه های محرم و صفر، شرکت بیمه کوثر از طرح بیمه حوادث ویژه این زائران رونمایی کرد.

به گزارش سایت خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه حوادث بیما کوثر، مدیر بیمه حوادث این شرکت با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان گفت: در طول این سفر، موارد مختلفی برگزار شد. حوادثی ممکن است برای زائران اتفاق بیفتد که ممکن است دسترسی، تامین مالی و آشنایی با مراکز درمانی و خدمات با محدودیت هایی روبرو باشد. از این رو اداره بیمه حوادث شرکت بیمه کوثر با هدف ارائه بیمه نامه های ویژه حوادث در قالب طرح عتبا، اقدام کرده است. ایجاد آرامش برای زائران و خانواده های آنان، مسئولین کاروان های حج و همچنین کلیه افراد حقیقی که به عراق سفر می کنند.
محمود کاظمی در تشریح این طرح های بیمه ای گفت: بیمه نامه حوادث به درخواست مشتری به صورت جمعی و انفرادی صادر می شود. همچنین با توجه به مدت زمان سفر، سه طرح بیمه با پوشش ها و حق بیمه های مختلف در نظر گرفته شد. در این بیمه نامه ها بیمه شدگان تا سقف ۲ میلیارد ریال بابت فوت ناشی از حوادث و حوادث تروریستی و همچنین نقص عضو و از کارافتادگی و علاوه بر این پوشش تا سقف ۴۰ میلیون ریال بابت هزینه های درمانی ناشی از حادثه تحت پوشش قرار می گیرند. . مشمول.
وی با اشاره به اینکه شبکه فروش بیمه کوثر در سراسر کشور آماده ارائه این خدمت جدید به متقاضیان است، خاطرنشان کرد: این طرح در طول سال معتبر است و مسافران می توانند در سفرهای حج و سیاحت از این بیمه نامه استفاده کنند.