بیمه نامه سینا و نحوه خرید و تمدید آنلاین آن


به گزارش روابط عمومی بیمه سینا، با چند کلیک ساده و بدون صرف زمان زیاد، انواع بیمه نامه را از بیمه سینا به صورت آنلاین دریافت کنید; همراه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه شبکه های اینترنتی، این امکان برای مشتریان محترم بیمه سینا فراهم شده است تا بتوانند خدمات بیمه ای خود را به صورت آنلاین و با دسترسی آسان در شبانه روز دریافت کنند.

تنها با چند کلیک ساده و بدون صرف زمان زیاد، انواع بیمه نامه ها را به صورت آنلاین از بیمه سینا دریافت کنید.

به گزارش روابط عمومی بیمه سینا; همراه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه شبکه های اینترنتی، این امکان برای مشتریان محترم بیمه سینا فراهم شده است تا بتوانند خدمات بیمه ای خود را به صورت آنلاین و با دسترسی آسان در شبانه روز دریافت کنند..

بر اساس این گزارش: خرید و تمدید بیمه نامه شخص ثالث از طریق سایت بیمه سینا به نشانی www.sinainsurance.com وارد منوی خدمات الکترونیکی شوید، گزینه خرید آنلاین بیمه نامه را انتخاب کنید و به راحتی و بدون صرف زمان زیاد و با چند کلیک ساده، بیمه نامه خود را خریداری یا تمدید کنید.

این گزارش می افزاید: خدمات آنلاین بیمه سینا مزایای زیادی را برای شرکت های بیمه محترم ایجاد کرده است که برخی از این مزایا مانند خرید اینترنتی بیمه در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته حتی در روزهای تعطیل، مدیریت زمان در خرید بیمه نامه، دسترسی بیشتر به خدمات و محصولات بیمه ای زیادی وجود دارد.

ذکر می کنیم: ثبت و دریافت مطالبات تکمیلی بیمه درمانی، پرداخت حق بیمه، صدور شناسنامه برای مراکز درمانی قراردادی، پاسخگویی سریعتر، آگاهی از قوانین و تغییرات شرایط بیمه، اعتبار و اعتبار سایت خرید. مهمترین مزایای خدمات بیمه سینا.

توجه: مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از طرح های مختلف بیمه در سینا با مرکز تماس با مشتریان ما به شماره ۲۸۰۷-۰۲۱ تماس بگیرند.