بیمه دانا متوجه شد؛ رشد ۱۳۵ درصدی شاخص فروش در دو ماه


درآمدها و هزینه ها؛ کل اقتصاد این دو جام است و تعادل بخشیدن به آنها در کنار ایجاد رقابت بین نهادهای اقتصادی، تاکنون چالش های زیادی را چه در داخل و چه در سطح جهانی به دنبال داشته است.
به گزارش وبسایت درک آنلاین، از آنجایی که این امر فعالیت بنگاه های کوچک و بزرگ را پیچیده تر کرده است، نقش مدیریت در حفظ حیات اقتصادی بیش از هر مولفه دیگری مهم شده است که تاثیر آن رشد بیمه دانا تا سال ۱۳۵ است. ٪. فروش در دو ماهه اول سال جاری با تولید بیش از دو هزار میلیارد تومان حق بیمه.

عملکرد برد-برد
عملکرد بیمه دانا در مدت فوق نشان می دهد که این شرکت با تولید ۷.۴ هزار میلیارد ریال حق بیمه مستقیم و ۱۴.۱ هزار میلیارد ریال در بیمه غیرمستقیم، بیش از ۲۱.۶ میلیارد ریال کسب کرده که از این میزان حق بیمه تولیدی بالغ بر ۹.۳ هزار میلیارد ریال بوده است. ریال در فروردین و اردیبهشت سال گذشته حکایت از رشد ۲.۳ دارد.
یکی از اتفاقات مهم افزایش حق بیمه تولید شرکت در حالی است که مجموع زیان های ثبت شده طی دو ماهه نخست سال جاری کمتر از کل زیان های ثبت شده در دوره سال گذشته و بالغ بر ۳ هزار میلیارد تومان خسارت معوق بوده است. مربوط به سال های گذشته

اقدامات مبتنی بر دانش
با توجه به تغییرات ساختاری ایجاد شده توسط مدیرعامل جدید شرکت، علاوه بر افزایش حق بیمه و کاهش زیان، طی ۱۰۰ روز دستاوردهای دیگری مانند تسویه و به روز رسانی مطالبات معوق، پیگیری اراضی شرکت و رسیدن به مراحل نهایی مذاکرات، تقویت و انتصاب اعضای جدید هیئت مدیره گروه بیمه دانا و افزایش سرمایه، راه اندازی طرح جبران خسارت سیار، تهیه طرح های بیمه ای بیمه طلا، نقره و تکافل، اخذ مجوز فعالیت از بیمه مرکزی، و ایجاد ستاد دیه و معامله مرکزی. از موارد، پروژه «تغییر برند» و هویت بصری شرکت است.
با توجه به اتفاقات ۱۰۰ روزه، خط مشی، اهداف و انتظاراتی که رضا جعفری در دیدار با مدیران ستادی و شعب تشریح کرد، مشخص می شود که ادامه موفقیت در این شرکت قطعی است.
این را به همکارانش گفت. فعالیت های بیمه ای در دنیای امروز چندان سودآور نیست و موفق ترین شرکت های بیمه دنیا به دنبال حاشیه سود مناسب از منابع و ذخایر مازاد خود در بازارهای مالی و سرمایه گذاری هستند. امسال سال سختی برای صنعت بیمه خواهد بود و امیدواریم با اعلام برنامه ها و سیاست های جدید و افزایش حجم سرمایه گذاری ها در بازار سرمایه بتوانیم تا پایان امسال به اهداف خود برسیم.
رعایت اصول مبنی بر فعالیت های بیمه ای و سرمایه گذاری، حمایت از طرح های نوین و نوآورانه، تشکیل سبد سرمایه گذاری و بیمه ای مناسب، پیگیری جدی بدهکاران، کنترل ریسک، تفویض اختیار به مدیران و نمایندگان فروش، تعهد کلیه شرکا اجرای تعهدات شرکت طرح ارتباط راهبردی یکی از خواسته های جمعی است که امیدوارم با همدلی، تعامل و هم افزایی روزافزون همه همکاران در کوتاه ترین زمان ممکن محقق شود.

قطعه آبی از جغرافیا
بیمه دانا که از سال ۱۳۵۳ وارد جغرافیای صنعت بیمه شده است به عنوان دومین شرکت بیمه بزرگ کشور در نظر دارد با افق ۱۴۰۱ به یک شرکت بیمه هوشمند، قوی و مستحکم از نظر ساختار مالی و سرمایه گذاری تبدیل شود. ۱۴۰۳. رشد پایدار همراه با حاشیه سود مورد انتظار برای سهامداران.