بیمه اتکایی امین و تصویب افزایش سرمایه ۶۰ درصدی پایگاه تحلیلی خبرآنلاین


مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین با موضوع افزایش سرمایه در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد.
و به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه اتکایی امین، مجمع عمومی فوق العاده این شرکت روز چهارشنبه ۲۱ مردادماه با هدف افزایش سرمایه با حضور بیش از ۸۱ نفر برگزار شد. درصد سهامداران با توجه به صدور مجوز از سوی سازمان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار، افزایش سرمایه ۶۰ درصدی تقاضاهای جاری سهامداران و سهم نقدی و ذخیره سرمایه مورد تایید سهامداران قرار گرفت. .
بر اساس این گزارش، این جلسه با حضور موسی رضایی نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل که به ریاست خسرو حقیقی توسط رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه اتکایی امین برگزار شد. لازم به ذکر است نمایندگان بازرس قانونی، بورس و اوراق بهادار حضوری حضور داشتند و در جلسه آنلاین نماینده بیمه مرکزی نیز حضور داشتند.
در جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین مصوب شد سرمایه این شرکت از مبلغ ۵۰۰۰ میلیارد ریال به ۸۰۰۰ میلیارد ریال از محل مطالبات جاری سهامداران، سهم نقدی و ذخیره سرمایه افزایش یابد.
لازم به ذکر است مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن الرازی مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد و امکان حضور و پخش مجازی سهامداران از طریق همزمان فراهم شد. دسترسی به پایگاه اطلاعاتی شرکت