بیماه تجارتنو نایب قهرمان —— پایگاه تحلیل خبری آنلاین شد


رئیس فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران با ارسال لوح تقدیری به مدیر عامل شرکت بیمه تیگاراتنو از نقش و رسالت این شرکت در توسعه ورزش کشور قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبرآنلاین؛ هادی ساعی در این لوح تقدیر از حضور موفق بیمه تاجراتنو در لیگ دسته اول جوانان و جام قوس بانوان در سال ۱۴۰۰ و کسب مقام دوم این تیم، از حضور ارزشمند این شرکت در این دوره از مسابقات قدردانی کرد. ، و اعلام کرد: درخشش تکواندو در عرصه داخلی و خارجی در نتیجه برنامه ریزی هدفمند و ایجاد سیستمی موثر در این رشته ورزشی است، لذا از حضور ارزشمند بیمه کسب و کار نوین در هفدهمین دوره مسابقات صمیمانه تشکر می کنم. لیگ دسته اول جوانان و جام کوثر باشگاه های برتر کشور.

در این دوره از رقابت ها بمه تجارتنو با کسب ۲۱ امتیاز به مقام نایب قهرمانی دست یافت. فاطما فردی هدایت تیم بیمه تجارتنو را در این مسابقات برعهده داشت.

لازم به ذکر است: شرکت بیمه تجارتنو در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف توسعه فرهنگ بیمه در کشور، ضمن حمایت از باشگاه های ورزشی بویژه فوتبال و سایر رشته های ورزشی، در تلاش است تا نقش فعالی در افزایش نرخ بیمه ایفا نماید. نرخ نفوذ بیمه