بیش از ۱۱ هزار کیلومتر خطوط گاز در گیلان نشتی پیدا کرد


با هدف افزایش ضریب ایمنی خطوط و حفظ پایداری جریان گاز، پاییز امسال بیش از ۱۱ هزار کیلومتر خطوط گاز نشتی در گیلان کشف شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حسین اکبر مدیرعامل گاز گیلان از کشف بیش از ۱۱ هزار کیلومتر خط گاز در استان خبر داد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۴ درصد رشد داشته است. رکورد جدید و منحصر به فرد
وی با بیان اینکه پاییز امسال در ۲۲ شهر استان بازرسی و نشت یابی انجام شد، تصریح کرد: با اجرای گسترده نشت یابی ضریب ایمنی خطوط و پایداری جریان گاز برای مشترکان افزایش یافته است. بیشتر از گذشته.
اکبر همچنین از کشف نشتی ۳۵۰ ایستگاه تقلیل فشار و بیش از ۲۲۴ هزار انشعاب گاز در استانداری خبر داد و گفت: با انجام این فرآیند در سه ماهه سوم امسال حدود ۱۰ هزار نشتی کشف شد که همکارانم بلافاصله اقدامات لازم را انجام دادند. . تعمیرکردن.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه هدف شرکت گاز از بررسی مستمر و نشت یابی را افزایش سطح ایمنی و پایداری جریان گاز برای مشترکان استان عنوان کرد و گفت: در راستای تحقق این امر. هدف مهم این است که شرکت گاز از پیمانکاران مجرب و مجرب در زمینه نشت یابی، افزایش تعداد ایستگاه ها، طول خطوط و محدوده شهرهای تحت بازرسی استفاده می کند.