بیت کوین به کاهش خود ادامه می دهد


به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، ارزش بازار ارزهای دیجیتال و بخش دیفای امروز کاهش یافته و به سطح یک هزار و ۴۷ میلیارد دلار رسیده است، سیطره بیت کوین نیز به ۴۳.۵۹ درصد تغییر کرده است و شاخص ترس و طمع نیز نشان می دهد. در محدوده ۳۲ واحد که هنوز در حالت وحشت هستند.

آخرین تحولات در قیمت بالاترین ارزهای دیجیتال در بازار

بیت کوین (BTC): ۲۲ هزار و ۹۲۳ دلار

تغییرات: ۲.۷۵ درصد کاهش

اتریوم (ETH): ۴۹۰ هزار تومان

تغییرات: ۵.۷۰ درصد کاهش

بایننس کوین (BNB): ۲۵۴ دلار و ۶۴ سنت

تغییرات: ۵.۷۰ درصد کاهش

ریپل (XRP): ۰.۳۵۸ دلار

تغییرات: ۵.۴۳ درصد کاهش

کاردانو (ADA): ۰.۴۸۶ USD

تغییرات: ۹.۰۵ درصد کاهش

سولانا (SOL): ۴۰ دلار و ۹۰ سنت

تغییرات: ۱۰.۶۰ درصد کاهش

دوج کوین (DOGE): ۰.۰۶۸۷ USD

تغییرات: ۴.۱۱ درصد کاهش

چند ضلعی: ۰.۸۳۷ دلار

تغییرات: ۱۱.۳۰ درصد کاهش

پولکادات (DOT): هفت دلار و ۳۱ سنت

تغییرات: ۸.۹۲ درصد رشد

ترون: ۰.۰۶۷۰ USD

تغییرات: ۴.۵۱ درصد کاهش

بهمن: ۲۳ دلار و ۲۹ سنت

تغییرات: ۹.۵۴ درصد کاهش

تحلیل تکنیکال بیت کوین

بیت کوین به کاهش خود ادامه می دهد

حفاظت: ۲۰ هزار تومان و ته کانال صعودی.

مقاومت: سقف ۲۴ هزار دلاری کانال صعودی.

پیش بینی آب و هوا: تا محدوده ۲۱۰۰۰ دلار، در حدود خط وسط کانال صعودی کاهش یافته است.

(نشانه خرید یا فروش نیست)

تسلط

بیت کوین به کاهش خود ادامه می دهد

(غلبه ارز دیجیتال به معنای درصد ارزش دلاری آن ارز در مقایسه با ارزش دلاری همه ارزهای دیجیتال در جهان است. این بدان معناست که ارز دیجیتال چقدر سهم بازار را به خود اختصاص داده است)

کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال

بیت کوین به کاهش خود ادامه می دهد

ارزش بازار DiFi

بیت کوین به کاهش خود ادامه می دهد

شاخص ترس و طمع

بیت کوین به کاهش خود ادامه می دهد

بنیانگذار Lido Investment نسبت به ارتقای اتریوم خوش بین است

واسیلی شاپوالوف، یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری لیدو، در مورد جایگاه اتریوم در اکوسیستم ارز دیجیتال در دو سال آینده گفت که بلاک چین یکپارچه خواهد شد. علاوه بر این، به گفته وی، ارتقای جدید اتریوم که به تراکنش های زنجیره ای آن سرعت می بخشد، راه حل های لایه ۲ را نیز به شبکه اضافه می کند. به نظر او، ارتقای اتریوم مانند تغییر موتور هواپیما در وسط پرواز است، ترکیبی از اضطراب و هیجان. اگرچه او معتقد است که ارتقای ذکر شده مشکلات غیرمنتظره ای ایجاد خواهد کرد، او همچنان نسبت به آن خوش بین است و معتقد است که یک اقتصاد اثبات سهام مانند اتریوم می تواند بسیاری از رقابت، سرمایه گذاری و پتانسیل سرمایه گذاری را باز کند.

بیت کوین نباید به روند صعودی خود در چند روز گذشته افتخار کند

Venturefounder، تحلیلگر محبوب بازار ارزهای دیجیتال، گفت که بیت کوین نباید به روند صعودی خود در چند سال گذشته افتخار کند. زیرا همبستگی آن با نزدک ۹۱ درصد است که بالاترین سطح تاریخی برای این همبستگی است. به گفته وی، بیت کوین و شاخص هر دو از نزدیک سیاست های فدرال رزرو، انتظارات نرخ بهره، رکود اقتصادی و شاخص دلار را دنبال می کنند.

Minecraft استفاده از NFT را در سرورهای این بازی ممنوع کرده است

استودیوی بازی سازی Minecraft (Minecraft) امروز با انتشار پستی اعلام کرد که به زودی فناوری بلاک چین را بر روی سرورهای این بازی ممنوع می کند. Minecraft همچنین اعلام کرده است که استفاده از تصاویر این بازی برای ایجاد پروژه های NFT را ممنوع کرده است. به گفته این استودیو بازی، ماهیت نادر NFT می تواند دسترسی کاربران به ویژگی های برخی از سرورها را محدود کند.

تسلا ۷۵ درصد از بیت کوین های خود را فروخته است

خودروسازی تسلا در نامه ای به سرمایه گذاران اعلام کرد که این شرکت ۷۵ درصد از دارایی های بیت کوین خود را فروخته و ۹۳۶ میلیون دلار پول نقد به ترازنامه خود اضافه کرده است. تسلا می گوید که اکنون تنها ۲۱۸ میلیون دلار از ۱.۲ میلیارد دلار دارایی دیجیتالی که در سه ماهه گذشته گزارش کرده باقی مانده است. گزارش مالی تسلا برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ نشان می دهد که این شرکت از تورم، آشفتگی اقتصادی و زمستان کریپتو رنج می برد. شایان ذکر است که تسلا سال گذشته ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرد.

شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال Skybridge با خروج سرمایه گذار مواجه شد

نیویورک تایمز گزارش می دهد که SkyBridge Capital، شرکت سرمایه گذاری که توسط آنتونی اسکاراموچی تأسیس شده است، به دلیل عملکرد ضعیف ناشی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال، با هجوم سرمایه گذاران مواجه شده است. این شرکت در آستانه از دست دادن نیمی از سرمایه تحت مدیریت خود تا پایان ژوئن (اواسط تیر) یعنی ۸۹۰ میلیون دلار است.

Permint قصد دارد سرمایه از دست رفته را به قربانیان هک بازگرداند

پلتفرم NFT Premint در آخر هفته هک شد و کاربران آن بیش از ۳۰۰ NFT را از دست دادند. اکنون پلتفرم مذکور اعلام کرده است که قصد دارد این پول را به قربانیان خود بازگرداند. برندان مولیگان، مدیر عامل Permint، اعلام کرد که این شرکت با همکاری شخص دیگری، تجزیه و تحلیل زنجیره ای را برای تهیه لیستی از تمام NFT های سرقت شده انجام داده است. طی این هفته سرمایه کیف پول های هک شده به آنها پرداخت می شود. به گفته مولیگان، کل مبلغی که Permint به مشتریان خود باز می گرداند تقریباً ۳۴۰ اتریوم (حدود ۵۲۵۰۰۰ دلار) خواهد بود.

FTX قصد دارد پول جدیدی جذب کند

بلومبرگ گزارش می دهد که صرافی کریپتو FTX و شرکت تابعه ایالات متحده این صرافی در حال مذاکره برای جذب وجوه جدید هستند. این صرافی ارز دیجیتال در نظر دارد مانند دور سوم سرمایه گذاری، سرمایه خود را افزایش دهد. این خبر همزمان با تلاش صرافی FTX برای جلوگیری از آسیب رساندن به مشاغل در فضای کریپتو منتشر شد.

لایحه‌ای که به CFTC اختیارات بیشتری در فضای کریپتو می‌دهد، امسال به رأی گذاشته می‌شود.

یک تلاش دو حزبی در کنگره ایالات متحده برای اعطای اختیار و نظارت بر صنعت کریپتو به CFTC ممکن است تا پایان سال جاری توسط کنگره تصویب شود. این در حالی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) همواره بر صنعت ارزهای دیجیتال تسلط داشته است، اما اگر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین به عنوان کالاهای اقتصادی یا کالاهای تحت قانون نوآوری های مالی مسئول تعریف شوند. به CFTC

این لایحه که در صنعت کریپتو بسیار محبوب است، دارایی‌های دیجیتال قابل مبادله را که اوراق بهادار نیستند به عنوان کالا یا کالاهای اقتصادی طبقه‌بندی می‌کند و عملاً اختیار و اختیار SEC را بر صنعت کریپتو حذف می‌کند.

هدف Polygon تراکنش های ارزان تر وب ۳ با استفاده از فناوری اثبات دانش EVM صفر است.

Polygon، یک راه حل لایه ۲ اتریوم، با ارائه یک ماشین مجازی اتریوم (EVM) با فناوری اثبات شده Zero Knowledge، با هدف کاهش هزینه های تراکنش و بهبود مقیاس پذیری انجام می شود. این راهکار مقیاس‌پذیری جدید با قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم، ابزارهای توسعه‌دهنده و کیف‌پول‌های اثبات مفهوم با دانش صفر سازگار است. با استفاده از این فناوری، پولیگان با تجمیع تراکنش ها به صورت دسته ای و تبدیل آن ها به یک تراکنش قبل از ارسال آن به شبکه اتریوم، هزینه های تراکنش را کاهش می دهد.

انتظار می‌رود سختی استخراج بیت‌کوین از زمان سرکوب صنعت معدن چین بیشترین کاهش را داشته باشد

تجزیه و تحلیل CryptoSlate، با استفاده از داده‌های پلتفرم تجزیه و تحلیل Glassnode، نشان می‌دهد که انتظار می‌رود سختی استخراج بیت‌کوین در تعدیل بعدی در روز پنجشنبه، ۲۱ ژوئیه (۳۰ ژوئیه) حدود ۴ باشد. ۵ درصد کاهش. به این ترتیب، این رویداد مهم‌ترین کاهش دشواری استخراج بیت‌کوین را از زمان سرکوب صنعت ماینینگ PoW توسط چین در می ۲۰۲۱ (مه ۲۰۲۱) نشان خواهد داد.

ویتالیک بوترین از جامعه شیبا اینو برای حمایت از برنامه بورسیه تشکر کرد

توسعه دهندگان ناشناس Shiba Ino سال گذشته بخش بزرگی از این ارز دیجیتال را به بوترین اهدا کردند. آنها ۵۰ درصد از کل عرضه شیبا اینو را برای او فرستادند تا از چرخه خارج شود. بوترین همچنین تصمیم گرفت ۹۰ درصد از سکه های خود را بسوزاند و ۱۰ درصد باقی مانده را به امور خیریه اختصاص دهد. بخشی از این پول به بودجه برنامه دکترا در توسعه هوش مصنوعی اختصاص یافت. بوترین در پاسخ به توییتی مبنی بر اعلام برندگان کمک هزینه، از جامعه شیبا اینو برای امکان پذیر ساختن این کمک ها تشکر کرد.

مدیر عامل کریپت کوین معتقد است که شکستن سطح قیمت ۳۰۰۰۰ دلار نقطه شروع بازار صعودی بیت کوین است.

کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant، یک پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای، پیش بینی می کند که سطح قیمت ۳۰۰۰۰ دلار شروع یک بازار صعودی دیگر برای بیت کوین است. وی به این واقعیت اشاره کرد که هنوز بسیاری از مردم با قیمت های فعلی ضرر می کنند. شایان ذکر است که پادشاه ارز دیجیتال امروز به ۲۳۸۵۵ دلار افزایش یافت که بالاترین قیمتی بود که بیت کوین از ۱۳ ژوئن تاکنون دیده است.

Shiba Inu در بورس اوراق بهادار فیلیپین پذیرفته شده است

دومین سکه بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال، شیبا اینو، در بورس اوراق بهادار فیلیپین «Coins.ph» فهرست شده است. یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌ها در فیلیپین، این صرافی در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد. صرافی Coins.ph بعداً به ارائه خدمات مالی اصلی و همچنین ارزهای دیجیتال تغییر کرد. شایان ذکر است که این پلتفرم معاملاتی توسط وی ژو، مدیر مالی سابق صرافی بایننس در ماه آوریل خریداری شد.

بایننس پاداش های جدیدی را برای کاربران Dogecoin در نظر گرفته است

صرافی ارزهای دیجیتال Binance جوایز جدیدی را برای کاربران Dogecoin اعلام کرده است. این صرافی مجموعه جدیدی از فعالیت های سهام را معرفی کرده است که کاربران را قادر می سازد تا با قرار دادن Dogecoin خود تا ۱۰ درصد سود سالانه کسب کنند.

علاوه بر این، بایننس مشوق های جدیدی را برای اشتراک در سرویس پس انداز بایننس ارائه کرده است. تا پایان این رویداد، کاربرانی که هرگز از محصولات این سرویس استفاده نکرده اند؛ آنها اکنون می توانند با ثبت نام در این سرویس از مزایای مضاعف سود سالانه با Dogecoin استفاده کنند.

منبع: ایمنا