بهترین غذا برای جشنواره غذا و شراب Epcot 2019


حمایت این پست توسط شورای قارچبه

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب Epcot مورد پسند بچه ها.

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب مورد علاقه بچه ها.

زندگی در اورلاندو با دو نوزاد دوست داشتنی دیزنی (و والدین) ما هر فرصتی که بتوانیم در پارک ها هستیم. ما Epcot را برای “گردش در سراسر جهان” دوست داریم – سرگرم کننده است که بچه ها را در حشره دار قرار دهید ، هوای تازه و قطار بگیرید و مزایای این زمان از سال ، منوی جشنواره غذا و شراب Epcot را بچشید. (منوی کامل را از وبلاگ Disney Parks اینجا دریافت کنید)به

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب مورد علاقه بچه ها.

جشنواره غذا و شراب Epcot از 29 اوت اجرا می شود. تا 23 نوامبر و یکی از بهترین رویدادهای غذاخوری است! قبل از اتمام کار ، باید صندلی رزرو کنیم و شب قرار فقط ما دو نفر یا با دوستان خواهیم بود. آیا یک مادر می تواند خواب ببیند؟

اما بنشینید یا نه ، ما دوست داریم هر کاری که دیزنی انجام می دهد برای خانواده مناسب است ، بنابراین ما آن را از دست نمی دهیم … و وقتی بچه ها در کالسکه قفل می شوند و میان وعده می خورند ، احساس خرما می شود (مخصوصاً وقتی یکی از آنها به خواب می رود) )

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب مورد علاقه بچه ها.

از آنجا که منوی زیادی را امتحان کردیم ، فکر کردم در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 بهترین غذا را دریافت می کنیم! آخر هفته گذشته ما برادر و دوست دخترش و پدر و پدرم (FIL من) را با ما ملاقات کردیم! زمان بسیار خوبی برای گذراندن وقت با خانواده و کشف بهترین غذا در Epcot است.

بهترین غذا در غذاخوری Epcot Steakhouse Blended Burger

من با شورای قارچ کار کردم تا این پست وبلاگ را برای شما بیاورم – منظور آنها برگر مخلوط Steakhouse در ESPN College Gameday در Future World West است.

همبرگر مخلوط ترکیبی از قارچ خرد شده و نان گوشت گاو است روی آن پنیر ، آروگولا و چیپس سیب زمینی را برای کرانچ بریزید و روی نان بریوش سرو کنید. این خیلی خوبه!

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب Epcot دوست داشتنی بچه ها.

جشنواره غذا و شراب برگر غذای دوست دار کودکان و نوجوانان

من طرفدار برگر قارچ هستم و انجام می دهم همبرگر مخلوط همچنین در خانه 🙂

جشنواره غذا و شراب 2019 ESPN College Game Day

و اگر از طرفداران فوتبال هستید ، باید غرفه ESPN را در جشنواره غذا و شراب Epcot امسال تماشا کنید. عاشق میزهای پیک نیک و فضای خلوت آنها می شوم.

منوی جشنواره غذا و شراب Epcot

آنچه در جشنواره امسال امتحان کردیم به شرح زیر است:

 • برگر مخلوط Steakhouse: برش های گوشت گاو و قارچ مخلوط با پنیر بری فوندو ، آروگولا و چیپس سیب زمینی ترافل و پنیر آبی روی نان بریوش (Future World West — ESPN College Gameday)

جشنواره غذا و شراب 2019 Steakhouse Blended Burger

 • ماکارونی و پنیر را بارگیری کنید با بیسکن فلفل نوسکه ، چدار و تره (آینده جهان غرب – غذاهای فعال) جشنواره غذا و شراب 2019 Loaded Mac n Cheese
 • پوسته ادویه ای ماهی قزل آلا Verlasso® با کینوا UNCLE BEN’S® & Ancient Grains Medley ، آووکادو خرد شده و سرکه شری (آینده جهان غرب – غذاهای فعال)بهترین غذا برای ماهی قزل آلا Epcot
 • غیر ممکن. پای کلبه: غیر ممکن meat گوشت چرخ کرده با هویج ، قارچ و نخود فرنگی با گل کلم خردل ، لوبیا سفید و موتزارلا (آینده جهان غرب – غذای زمین)
 • جشنواره غذا و شراب 2019 پای غیرممکنتخته سنگ خوک کالوا با چاتنی آناناس شیرین و ترش DOLE® و سس مایونز تند (هاوایی) بهترین غذاها در Epcot Kalua Plate Slate
 • کباب کنیا کبابی گوشت گاو نازک با سیب زمینی شیرین و ذرت Mealie Pap و Kachumbari Slaw (آفریقا)جشنواره غذا و شراب کنبی BBQ Beef Tenderloin 2019
 • نان چوبی شرمولا استیک سبز استریپ استریپ با تربچه تازه و سالسا گوجه فرنگی (مراکش) جشنواره غذا و شراب 2019 استیک استریپ NY
 • گوشت بیف استروگانف با نودل تخم مرغ ریز ، قارچ وحشی ، سیر بورسینو و سس پنیر گیاهی خوب (فروشگاه پنیر)
 • بهترین غذا برای Epcot Braised Beef Stroganoffآرد ذرت دودی با سیب زمینی ترد ، دانه های پنیر ، پیاز ترشی و فوندو پنیر آبجوجشنواره غذا و شراب Epcot گوشت گاو دودی دودی با سیب زمینی ترد ، پنیر کشک ، پیاز ترشی و فوندوی پنیر آبجو

و اگر در منوی جشنواره غذا و شراب نیست و می توانید آن را در تمام طول سال تهیه کنید ، پیتزا در ایتالیا خیلی خوب است که نمی توانید آن را کنار بگذارید!

پیتزای Epcot در ایتالیا

اگر مجبور باشم 3 منوی برتر خود را انتخاب کنم ، این یکی است

 • تخته سنگ خوک کالوا
 • گوشت بیف استروگانف
 • همبرگر مخلوط استیک هاوس

وقتی به 3 مورد منو که بیشتر دوست دارم نگاه می کنم ، یک موضوع مشترک می بینم – جفت های امامی و مزه ای! تکه گوشت خوک طعم شیرین و ترش دارد و گوشت گاو استروگانوف و همبرگر مخلوط هر دو پر از قارچ هستند. مورد علاقه من!

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب Epcot مورد پسند بچه ها.

من در حال حاضر لیستی از موارد منو را دارم که در دیدار بعدی ما آنها را امتحان خواهم کرد (به زیر مراجعه کنید). و از آنجایی که ما از هیچ شرابی فقط از غذا لذت نمی بریم … شاید باید دفعه بعد که شب قرارمان را می گیریم یک یا دو نوشیدنی امتحان کنیم؟

 • رشته فرنگی ژامبون: پاستا گراتین با ژامبون ، پیاز و پنیر (آلمان)
 • خورش گوشت گاو با سیب زمینی خرد شده (آلپ)
 • Paella به سبک اسپانیایی با Botifarra و مرغ بو داده (اسپانیا)
 • وافل بلژیکی Golden Malted® با کمپوت توت و خامه (بلژیک)

آیا امسال یکی از منوهای جشنواره غذا و شراب را چشیده اید؟ من دوست دارم بهترین غذای شما را در Epcot بشنوم! زیر نظر بگذارید.

اشتراک گذاری مهم نیست!

دیدگاهتان را بنویسید