بهترین درگاه پرداخت آنلاین را همزمان با این محصول دریافت کنید


امکان دریافت این شناسه (کد اعتماد الکترونیکی) و درگاه پرداخت آنلاین تجارت الکترونیک فارسی برای شرکت های دارای فروش آنلاین فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی تجارت الکترونیک پاریس (TOP)، از این پس کلیه مشاغل آنلاین می توانند همزمان با افتتاح درگاه پرداخت آنلاین از پنجره مرکز توسعه تجارت الکترونیک (INMAD) اقدام کنند. دریافت کد e-trust.همچنین تجارت الکترونیک فارسی را دریافت کنید.

پس از همکاری شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با مرکز توسعه تجارت الکترونیک و به منظور تسهیل و تسریع در فرآیند دریافت درگاه برای متقاضیان این محصول، کسب و کارهای اینترنتی علاوه بر دریافت کد اعتماد الکترونیکی، می توانند به صورت مستقیم درگاه پرداخت آنلاین را نیز دریافت کنند. ، نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات نیست و هیچ درگاه پرداختی برای دریافت آن وجود ندارد.

با فراهم شدن این بستر، متقاضیان پرتال اینترنتی برتر می توانند هنگام ثبت نام به سایت اینماد مراجعه و با انتخاب شرکت تجارت الکترونیک پارسیان از لیست شرکت های متصل به پنجره واحد، ضمن ارائه گواهی کننده اطلاعات، نام دامنه، کد اعتماد الکترونیکی دریافت کنند. ، ایمیل ثابت، موبایل، آدرس و نوع فعالیت و کد رهگیری مالیاتی به راحتی و بدون صرف وقت زیاد و همچنین ثبت سفارش در درگاه اینترنتی؛ به این ترتیب کلیه اطلاعات ثبت شده در سایت اینمود در تابلوی پذیرش شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به نشانی ipgautomation.pec.ir نیز ثبت می شود و برای سفارش درگاه پرداخت اینترنتی وبسایت نیازی به ثبت مجدد اطلاعات نیست.

لینک کوتاهلینک کپی شد!