بهبود خدمات بانکداری دیجیتال بانک ایران برای توسعه کسب و کار دیجیتال


بانک ایران زمین در چند سال گذشته با تکیه بر جوانان متخصص، مشتاق و مبتکر و نیز معرفی چهره ای جدید در ارائه خدمات بانکی، توانسته است گام های بلندی در پیشرفت و توسعه نظام بانکی کشور بردارد. .

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، عبدالمجید پورت سعید مدیرعامل بانک ایران زمین گفت: از مدیران می خواهم جلسات دوره ای را با همکاران خود در استان برگزار کنند تا سطح تحصیلی خود را در زمینه های مختلف از جمله بانکداری نوین، بخشنامه ها و بخشنامه ها ارتقا دهند. دستورالعمل بانک ایران بانک … و ادامه مسیر.

وی ایجاد تجربیات جدید برای مشتریان را از اولویت های مهم این بانک دانست و گفت: معنا و مفهوم بانکداری در نظام بانکی تغییر کرده است. امروزه بر اساس نیاز مشتری، خدمات به صورت ویژه طراحی و ارائه می شود. علایق، اولویت ها و سبک زندگی مشتریان بررسی شده و بر این اساس خدمات خاصی ارائه می شود.

پورت سعید با بیان اینکه تمرکز اصلی بانک بر سرمایه انسانی و شرکا است، گفت: بانک ایران زمین در چند سال گذشته با تکیه بر متخصصان، جوانان پرشور و خلاق توانست گام های بلندی در تقویت و توسعه نظام بانکی کشور بردارد. همچنین چهره جدیدی برای ارائه خدمات بانکی ارائه کرد.

وی به تشریح فعالیت اقتصادی امروز مبتنی بر شبکه های مجازی پرداخت و افزود: کسب و کار در حال تغییر و تبدیل شدن به فضای دیجیتال است. در نتیجه اقتصاد امروز یک اقتصاد دیجیتالی است که به شرکت ها اجازه می دهد تا از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط مستقیمی بین بانک ها و مشتریان برقرار کنند و این نکته مثبتی برای هر دو طرف خواهد بود تا در محیطی متفاوت و جذاب کار کنند و گامی به سوی بیشتر بردارند. پیشرفت اقتصادی و شکوفایی کشور

به گزارش Banker، مدیرعامل بانک ایران زمین، وی با اشاره به اینکه کلید ارائه خدمات بانکداری دیجیتال سال ها پیش در این بانک شناسایی شد، خاطرنشان کرد: با تشکیل تیم های کارشناسی از همکاران فعال در بانک و برگزاری جلسات متعدد در این زمینه، علاوه بر مسافرت، توانستیم نیازهای مشتریان را بسنجیم و خدماتی در خور شأن آنها را به کشورهایی که در ارائه خدمات بانکداری دیجیتال و تایید عملکرد آنها خبره بودند، ارائه کنیم.

وی ارتقای اقتصاد دیجیتال در کشور را عامل اصلی توسعه کسب و کار در کشور دانست و افزود: در عصری که شرکت ها در تمام دنیا بدون توجه به هر خط و مرزی فعالیت می کنند، ما به عنوان یک نهاد مالی این کار را انجام خواهیم داد. با تمام توان، اقداماتی را برای حمایت از این کسب و کار که فعال ترین در این زمینه است، جوانان کشورمان انجام داده ایم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!