بزرگداشت ورود آزادگان به کشور توسط مدیرعامل بانک ملت


مدیرعامل بانک ملت در پیامی ورود آزادگان سرافراز به کشور را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرآنلاین، رضا دولت آبادی در این پیام گفت: ۵ مرداد سالروز بازگشت سرافراز دربند به میهن اسلامی، روز افتخار کامل بر صفحات زرین انقلاب حک شده است. یادآور روزهای پر شور و شادی، ظهور عزیزانی که بوی شهدا را با خود می بردند.

متن پیام مدیرعامل بانک ملت به شرح زیر است:

«در میان مؤمنان مردانی هستند که بر عهد خود با خدا وفا کردند، برخی از آنان به عهد خود وفا کردند و از آنان منتظرانند و تغییری نکردند».

و در میان مؤمنان مردانی هستند که به عهدی که با خدا بستند وفا کردند، برخی به خاطر عهد خود مردند و برخی دیگر چشم به راه ماندند و عهد خود را تغییر ندادند (سوره احزاب، آیه ۲۳).

۵ مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است که روز افتخاری است که بر صفحات زرین انقلاب حک شده و یادآور روزهای سرشار از شور، شادی و حضور معطر عزیزان است. که با خود بوی شهدا را می بردند.

آزادگانی که اسیر دشمن، مقاومت و استقامت را به سخره گرفتند، به وظیفه خود در قبال اسلام و ایران عزیز عمل کردند و به جهانیان نشان دادند که لحظه ای از دفاع از میهن اسلامی و ناموس این مرز و بوم کوتاه نمی آیند.

و ضمن گرامیداشت این روز فرخنده (۵ مرداد) رشادت ها و جانفشانی های صبوران و مجاهدان میهن به ویژه همکاران بانک آزاده ملت را ارج می نهم و از خداوند متعال سلامتی، موفقیت و سعادت را خواستارم.