برگزاری مجمع عمومی موسس شرکت بیمه اتکایی آوا پارس


مجمع عمومی موسس شرکت بیمه آوای پارس صبح روز یکشنبه مورخ ۲۲/۰۳/۱۳۰۱ هجری شمسی با حضور ۷۰ درصد از سهامداران شرکت تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری توفام آنلاین و بر اساس این گزارش، دبیرکل سندیکای مومنین در ابتدای جلسه ضمن تبریک به سهامداران و موسسین شرکت بیمه درآمد پارس آوا، آمادگی اتحادیه را برای هرگونه همکاری با شرکت وی از بین کارکنان، موسسین و سهامداران آرزوی موفقیت کرد و تاسیس این شرکت را گامی مهم در رشد و توسعه صنعت بیمه در کشور دانست.

در ادامه جلسه با معرفی هیات مدیره و اعلام تشکیل جلسه توسط رئیس هیات مدیره، ابتدا گزارشی از فعالیت های انجام شده برای تاسیس شرکت از جمله ارائه طرح به بیمه مرکزی منتشر شد. و اخذ مجوزهای لازم از هیئت مدیره. مرجع مرکزی بیمه، بورس و اوراق بهادار ثبت قانونی شرکت توسط مجید بنویدی نماینده هیئت موسس ارائه شد.

شرکت بیمه اتکایی آوای پارس
شرکت بیمه اتکایی آوای پارس

در نهایت کلیه دستورات مجمع اعلام شده در اطلاعیه رسمی مورد تایید سهامداران قرار گرفت. این مصوبات شامل تصویب اساسنامه شرکت، انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیأت مدیره، انتخاب موسسه حسابرسی و خدمات مالی وطیر به عنوان حسابرس مستقل و حسابرس ارشد و موسسه حسابرسی آرمان آروین پارس به عنوان بازرس علی البدل است. مجله اقتصاد و اطلاعات به عنوان کثیرالانتشارترین روزنامه این شرکت خاطرنشان کرد: کلیه این مصوبات پس از ابلاغ و تایید رئیس مجمع به تصویب اکثریت سهامداران رسیده است.

همچنین مقرر شد پس از تشکیل اعضای هیئت مدیره و آغاز جلسات، اکچوئری رسمی شناسایی و توسط این اعضا اعلام شود.