برف روبی در پایتخت اقدامات ویژه ای را می طلبد


معاون خدمات شهری شهرداری تهران در مراسم مشترک برنامه ریزی زمستانی پلیس راهنمایی و رانندگی و شهرداری تهران اعلام کرد: ارائه خدمات به پنج سایت پشتیبانی، ۲۲ سایت اولیه و ۱۴۴ سایت برف روبی ثانویه در پایتخت

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی ۱۳ هزار کارگر برای برف روبی معابر و خیابان ها و ۱۶ هزار کارگر برای برف روبی باغات و درختان با استفاده از ۲۰۸۶ دستگاه ماشین آلات تخصصی و غیر تخصصی برای فصل بارندگی در پایتخت خبر داد. و گفت: امسال برای برف روبی پنج سایت پشتیبانی ارائه می شود و ۲۲ سایت اصلی و ۱۴۴ سایت فرعی در زمینه برف روبی خدمات ارائه می دهند.
به گزارش پایگاه خبری، حسین نظری در مراسم برنامه ریزی زمستانی مشترک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و شهرداری تهران که صبح روز یکشنبه ۸ آبان ماه با حضور سردار حمیدی فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برگزار شد. مدیر عامل محترم سازمان مدیریت پسماند و شهرداران برخی مناطق در باغ با اشاره به آمادگی شهرداری تهران برای روزهای بارانی و برفی گفت: امیدواریم امسال شاهد بارش برف و باران در شهر تهران باشیم.
نظری افزود: امروز رزمایش سراسری نیروهای خدمات شهری و پلیس راه تهران با هدف آمادگی عملیات برف روبی در مناطق ۲۲ گانه تهران برگزار شد و بر این اساس تعداد ۲۰۸۶ دستگاه انواع ماشین آلات. برف روبی در تهران انجام شد.”وی با بیان اینکه از این تعداد ۳۰۸ دستگاه تخصصی برف روبی و مابقی دستگاه های غیرتخصصی هستند که در برف روبی فعالیت می کنند، گفت: امسال پنج سایت پشتیبانی، ۲۲ سایت اصلی و ۱۴۴ مورد ارائه می کند. سایت های فرعی خدمات برف روبی.
نظری افزود: در مجموع ۱۳ هزار کارگر برف روبی معابر و خیابان ها و ۱۶ هزار کارگر با استفاده از ۲ هزار و ۸۶ دستگاه مختلف تخصصی برف روبی باغ ها و درختان را انجام می دهند.
وی در بخشی دیگر از صحبت های خود در خصوص استقرار مخازن شن و ماسه در شهر تهران گفت: بیش از ۳ هزار مخزن شن و ماسه در سطح شهر تهران نصب شده است و علاوه بر مخازن، کیسه های شن و ماسه نیز در کنار آن نصب شده است. راه ها.
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر آمادگی کامل تمامی عوامل خدمات شهری برای فصل بارندگی گفت: خداوند امسال برف و باران را نصیب ما کرد و برای رفع مشکلات موجود نیز در خدمت هموطنان عزیز خواهیم بود. ”
نزاری با تاکید بر اهمیت لایروبی رودخانه ها، مسیل ها و … اما از شهروندان می خواهیم در روزهای برفی حمایت و مشارکت ویژه داشته باشند، نزاری خاطرنشان کرد: در همه جای دنیا شهروندان در روزهای برفی از سفرهای غیرضروری خودداری کنند لذا امیدواریم شهروندان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند. در این زمینه با ما همکاری خواهد کرد.