بررسی آینده پرداخت های اعتباری در هفدهمین رویداد FINAP


BNPL اقیانوس آبی به ایران

هفدهمین رویداد Finap در روز پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ به موضوع BNPL و آینده پرداخت های اعتباری می پردازد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، BNPL با مفهوم «اکنون بخرید، بعداً پرداخت کنید»، نوعی خدمات اعتباری است که از طریق آن افراد می توانند محصول یا خدمات مورد نظر خود را پس از تأیید اعتبار در شرکت های لند تک و دریافت اعتبار خود در نشانی اینترنتی، خریداری کنند. زمان تعیین شده زمان

این روش پرداخت به مشتریان اجازه می دهد تا پرداخت های خود را به اقساط کوچکتر و مقرون به صرفه تقسیم کنند.

سهولت استفاده و عدم بهره یا شرایط کم بهره از مهمترین مزایای BNPL برای مشتریان است.

کارشناسان معتقدند که BNPL پتانسیل ایجاد یک انقلاب جدید در صنعت خدمات مالی را دارد و دسترسی به اعتبار را غیرمتمرکزتر و فراگیرتر خواهد کرد.

تعدادی از شرکت ها و استارت آپ های ایرانی نیز در عرصه فین تک به سمت این مسیر جدید حرکت کرده اند و هفدهمین دوره فیناپ فرصتی برای ارائه و گردآوری این اثر فراهم کرده است.

هفدهمین رویداد FINAP با حمایت و همکاری بانک تجارت، سامانه پرداخت الکترونیک گرانچی، تارا و سداد، سامانه خرید اعتباری تالی، دیجی‌پی و اسنپی در صدااستارتاپ برگزار می‌شود.

سخنرانان در این رویداد داستان یک نوآوری ۲۰۰ ساله توسط BNPL در سبک زندگی مردم را بیان می کنند.

در هفدهمین رویداد، حسین مرادی «بنیانگذار گارانچی»، حمید کنبور، «مدیرعامل تارا»، محسن عزیزی، «مشاور ارشد مدیرعامل اسرامین کاربهان»، ماکان سپهری «مدیر بانکداری دیجیتال بانک خاورمیانه»، مجید حسامی، رئیس مدیرعامل اسنپ، محمدحسین کاشی، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک «ساداد»، احمد افتخار «مدیرعامل تالی»، هومن امینی «مدیرعامل دیجی‌پی»، محمد فرجود «مدیرعامل هلدینگ فناوری بانک تاجج» ارائه‌هایی با موضوعات جالب خواهید داشت. .

راوی ها در Finap و Finap Report از محبوب ترین بخش های رویداد Finap هستند

در این مراسم و پس از مدت ها، سخنران تجربه فوق العاده ای را روایت می کند. میلاد منصور، «مدیرعامل و هم بنیانگذار تپسی» راوی این رویداد خواهد بود و وحید شمخی، «عضو هیئت مدیره مشاور مدیریت ایلیا» گزارش جالبی از وام و اعتبار ارائه خواهد کرد.

هیئت تجاری و حوزه اعتباری لندتک با رویکرد توسعه کسب و کار لندتک و تاثیر آن بر اقتصاد ایران

امیر حقرنجبار «مدیرعامل لاندو»، نازنین دانشور «مدیرعامل تاسفان»، کسری دولتچایی «رئیس هیئت برتر سوپراپلیکیشن» و حسام خواجه پور «معاون پرداخت الکترونیک سداد» در پنلی به بررسی مسائل و چالش های این کسب و کار خواهند پرداخت. شرکت های لندتک

نهاد نظارتی در اعتبار و BNPL

مهران محرمیان معاون فناوری های نوین بانک مرکزی، امیرحسین داودیان معاون بانکداری شخصی مشتریان بانک تجارت، علیرضا مهیار معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران، امید ترابی مدیر عامل دی دیجیتال آرش بابایی، مدیرعامل فردا و رسول الغربانی، سردبیر روش پرداخت این بخش، به عنوان دبیر کمیته سخنرانی خواهند کرد.

ظهور سیستم های اعتباری در Venables

صادق فرامرزی «کارشناس بانکداری دیجیتال» و امیر ناظم «عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور» گفت‌وگوی متفاوتی درباره نظام اعتباری این بخش خواهند داشت.

رونمایی

محصول جدید در BNPL Finap 17 معرفی خواهد شد. Snappy محصول جدید خود را در این رویداد رونمایی خواهد کرد.

جزئیات رویداد و نحوه ثبت نام

هفدهمین رویداد فیناپ روز پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ از ساعت ۱۲ الی ۲۰ با تعداد محدود برگزار می شود و علاقه مندان می توانند به صورت حضوری و آنلاین در این رویداد شرکت کنند.

همچنین به منظور جلب رضایت مخاطبان فیناپ در سایر شهرها، این مراسم به صورت زنده از دوربین های فیناپ و اینستاگرام پخش خواهد شد.

ثبت نام و خرید بلیط از طریق رویداد امکان پذیر است و تنها شرکت کنندگان امکان حضور در رویداد و استفاده از فضای ارتباطی را خواهند داشت.

جزئیات بیشتر و برنامه هفدهمین رویداد در وب سایت FINAP موجود است.