برای کاهش وزن بنوشید | برای لاغر شدن ران ها بنوشید


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از یک سری نوشیدنی ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله انواع نوشیدنی ها را برای بیماری بررسی می کنیم.

بهترین نوشیدنی لاغری:

بسیاری از افراد از قرص ها و نوشیدنی های باریک و نوشیدنی های لاغر برای کاهش وزن استفاده می کنند. نوشیدن برای استفاده از کاهش وزن همراه با رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، نوشیدنی های رژیمی مختلف را معرفی می کنیم.

ترکیب سرکه سیب

ترکیب سرکه سیب

چرخه سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب افزایش سوخت و ساز بدن و سیری فرد است. هفت فنجان سرکه سیب برای تهیه این ترکیب در هر فنجان به مدت یک روز در هفته مورد نیاز است. برای افزایش اثربخشی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این نوشیدنی استفاده کنید. همچنین می توانید از یخچال برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

دارچین دارچین: دارچین چربی سوز است و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این میانبر از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید از این نوشیدنی یک بار در هفته استفاده کنید.

چای جینسینگ چای معجزه آسا: جینسینگ ریشه گیاهی است که دارای استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این نوشیدنی باعث افزایش انرژی و متابولیسم بدن می شود. برای تهیه این میانبر از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی ورقه پخت قرار دهید. نوشیدنی را بعد از دم کردن بخورید.

اگر به دنبال نوشیدنی های ساده تری هستید ، توصیه می کنم مقاله خاکشیر را برای لاغری مطالعه کنید.

ترکیب آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

نارگیل آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان و فاقد چربی است. برای تهیه این میانبر ، یک لیوان آب آناناس ، یک پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را با هم ترکیب کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس هم بزنید. این نوشیدنی را می توانید قبل از رفتن استفاده کنید.

معجون انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. این کار هم کالری را افزایش می دهد و هم سیری زیادی دارد. در صورت تمایل می توانید آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

معجون لاغری زنجبیل و لیمو

معجون لاغری زنجبیل و لیمو

معجون زنجبیل و لیمو: این مجموعه دارای مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با یک لیمو ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح میل کنید.

مفهوم تمشک و لیمو ترش: لیمو دارای مقدار زیادی ویتامین C است و به دلیل داشتن خواص آنتی اکسیدانی می تواند سموم را از بدن دفع کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین دارای کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این میانبر ، باید مقداری تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

مخروط های گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این نوشیدنی دارای خاصیتی است که شما حتی در بقیه وزن خود را کاهش می دهید. برای تهیه این میانبر ، خیار را بریده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و کمی نعناع مخلوط کنید.

شما باید از این نوشیدنی سه تا پنج بار در روز استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این نوشیدنی باعث می شود فرد وزن مناسبی از دست بدهد. علاوه بر تمام نوشیدنی های ذکر شده ، داروهای گیاهی برای لاغری نیز وجود دارد. البته ، شما باید نحوه استفاده کامل از آنها را برای اطلاع از این مهم با کلیک روی اطلاعات خود در مورد داروهای گیاهی برای لاغری کلیک کنید.

چای سبز و زنجبیل

چای سبز و زنجبیل

چای سبز و معجون زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که برای لاغری استفاده می شود. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص لاغری آن را افزایش می دهد. نوشیدن یک لیوان از این نوشیدنی قبل از ورزش اثرات آن را چند برابر می کند.

ش لیمو و فلفل سیاه معایب آن: فلفل خواص چربی سوزی زیادی دارد و ترکیب آن با فلفل این خواص را افزایش می دهد. اگر رژیم غذایی سالمی دارید و از این معجون استفاده می کنید ، می توانید کاهش وزن مطلوبی را تجربه کنید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش ترکیب کرده و کمی فلفل سیاه به آن اضافه کنید تا این میانبر درست شود. این ترکیب باعث می شود غذا بهتر هضم شود و فرد احساس سیری کند.

نارگیل هندوانه ای و زغال اخته: این ترکیب دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی از بدن می شود. برای تهیه این میانبر ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بدون برگ و یک چهارم آب لیموترش مخلوط کنید. آب آشامیدنی را خوب هم بزنید و داخل صابون بگذارید. از این نوشیدنی بعد از یک تمرین م Useثر استفاده کنید.

برای مطالعه: قرص متفورمین برای بارداری

مصرف آناناس و دارچین

آناناس و عصاره دارچین: آناناس حاوی موادی است که باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. برای تهیه این میانبر ، یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو اضافه کنید.

معجون تمشک: معجون تمشک را می توان برای بیماری آماده کرد. تمشک دارای آنتی اکسیدان های زیادی است که باعث سم زدایی آنها می شود. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این میانبر 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، کمی یخ و آب را با هم ترکیب کنید و شیرینی را به مدت نیم ساعت در یخچال بگذارید و سپس بنوشید.

ک مفهوم کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آنها را دو چندان می کند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

ترکیب کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب رز را مخلوط کنید تا میانبر ایجاد شود. صبح و عصر از این نوشیدنی استفاده کنید. همچنین می توانید از این نوشیدنی بعد از ورزش برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

نوشیدنی های لاغر کننده ران:

در قسمت قبل ، نوشیدنی هایی را معرفی کردیم که باعث کاهش وزن کلی می شوند. در این قسمت می خواهیم لاغری ران را معرفی کنیم. مخفف مورد استفاده برای این منظور جوش شیرین است. این نوشیدنی برای لاغری نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

.. التهاب را کاهش می دهد.
pH متعادل و فرآیند درمان.
energy تولید انرژی و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد.
به دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه بیکینگ پودر ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری بیکینگ پودر ترکیب کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید این نوشیدنی را صبح با معده خالی استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این نوشیدنی دارای خاصیت چربی سوزی است و از تعدادی از سرطان ها جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد که عبارتند از:

استرس استرس را کاهش می دهد ؛
پیشگیری از سرطان ؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
. تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از این نوشیدنی ، باید روزانه دو لیتر آب بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به نتیجه دلخواه از این ترکیب کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این نوشیدنی ایفا می کند.

نوشیدنی سینوهه برای لاغری:

نوشیدنی سینوهه برای لاغری:

یکی از راه های کاهش وزن طولانی کردن نوشیدن و نوشیدن است. انواع نوشیدنی های لاغری را در قسمت های قبل معرفی کرده ایم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن ، چربی تجمع یافته روی شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و نوشیدنی ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام شوند. انواع مختلفی از نوشیدنی ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از ترکیبات گیاهی در آنها استفاده شده است. این ترکیبات گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. همچنین ، گروهی از نوشیدنی ها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی از بدن هستند.

طرز تهیه معجون سینوهه:

طرز تهیه معجون سینوهه:

انواع مختلفی از نوشیدنی ها وجود دارند که چربی سوزی می کنند و در نهایت باعث کاهش وزن می شوند. ما در ابتدای مقاله به بسیاری از این نوشیدنی ها اشاره کردیم. در مقدمه بعدی ، معجون لغزش را معرفی می کنیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تاثیر بسزایی در از بین بردن چربی اضافی بدن داشته باشد. اگر این نوشیدنی را در طول هفته مصرف کنید ، می توانید نتیجه بسیار خوبی بگیرید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را از بین ببرد و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این اسموتی عبارتند از موز ، پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق چای خوری شیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی.

طرز تهیه این اسموتی به این صورت است که این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است زیرا دارای انرژی زیادی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه خیار کوچک و مقداری یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید همه مواد را در یک لیوان آب بریزید و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه و آب کمک می کند.

چکیده:

چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و ران با تناسب اندام تداخل دارد و بسیاری از افراد تمایل دارند این چربی ها را از بین ببرند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی هایی است که از موادی ساخته شده اند که متابولیسم بدن را افزایش می دهند.

استفاده از الکل برای کاهش وزن به تنهایی کارساز نیست. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه هفتگی خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام از مواد مختلفی تشکیل شده اند که بیشتر آنها گیاهان دارویی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت باعث کاهش وزن و چربی سوزی می شود. در این مقاله انواع مختلفی از نوشیدنی ها را معرفی می کنیم که برای لاغری استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید