برای خرید سکه به چه نکاتی باید توجه کرد؟


رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران نکات مهمی را برای خرید و خرید و فروش مطمئن سکه برای خریداران در نظر گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، ابراهیم ممدولی برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در خرید سکه طلا، مسائل مهمی را برای خریداران این سکه های طلا مطرح کرد و گفت: خریداران سکه باید از واحدهای تجاری دارای مجوز خرید، و به فروش برسانند. به مشاغل شما باید واحدهای دارای مجوز تجاری را نشان دهید.

محمدولی به خرید با خیال راحت و آسوده سکه توصیه کرد: برای خرید سکه حتما یک سکه خالی با نام و آدرس خود واحد تجاری خریداری کنید و دقت کنید که کارت سکه دارای هولوگرام معتبر باشد. همچنین خریدار برای پرداخت سکه باید پرداخت های خود را در همان واحد تجاری طبق بانک یا کارتخوان انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: همکاران ما مشتاق دیدن کارت ملی خریدار منطبق با کارت بانکی مشتری هستند و این کار برای رفع مشکلات بیشتر و تایید اعتبار کارت بانکی انجام می شود.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در ادامه تصریح کرد: عده ای هستند که در سرپایی و دلالی در مراکز خرید و بازارها اقدام به خرید و فروش سکه می کنند که به هر نحوی از مردم محترم و خریداران سکه درخواست داریم. از این افراد خرید نکنید و با مجوز بازرگانی به واحد بازرگانی مراجعه کنید که در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی قابل رصد و پیگیری باشد.

محمد ولی در خاتمه از تمامی شهروندان و خریداران سکه خواست تا با توجه به موارد اعلام شده از سوی سندیکای طلا و جواهر، روند خریدی مطمئن و بدون دردسر داشته باشند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!