بانک صادرات ایران رکورد بازپرداخت وام قرض حسنه را ثبت کرد


بانک صادرات ایران در نیمه نخست امسال بیش از ۱۵۷ هزار وام به ارزش ۱۳۵ هزار میلیارد ریال به متقاضیان سراسر کشور پرداخت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرآنلاین، این بانک با پرداخت ۱۳۵ هزار و ۵۴ میلیارد ریال وام کرز الحسنه به ۱۵۷ هزار و ۵۹۱ متقاضی واجد شرایط، از ابتدای فروردین تا اواسط فروردین، نقش سازنده خود را در ارتقای سطح زندگی و ارتقای سطح زندگی ایفا کرد. -اکتبر امسال اقتصاد خانواده در سراسر کشور و انجام مسئولیت های اجتماعی.

این بانک به منظور تقویت اقتصادی خانواده ها و کمک به تشکیل خانواده و کسب استقلال عملکردی و معیشتی با تقویت بنیه مالی و ایجاد فرصت های شغلی برای خانواده ها، همچنان در دستور کار بازپرداخت جدی وام های قرض الحسنه قرار دارد.

این تسهیلات در نیمه اول سال جاری در قالب وام ازدواج و تهیه جهیزیه، مشاغل خانگی برای متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، فرزندآوری، اشتغالزایی برای متقاضیان تحت پوشش بنیاد برکت، اشتغال زندانیان، دارای ستاد، وام های اساسی برای کسانی که توسط نهاد ریاست جمهوری معرفی شده اند. ساخت نیروگاه خورشیدی، نوسازی حمام کشور و … به متقاضیان پرداخت شده و روند پرداخت ادامه خواهد داشت.