بانک صادرات ایران با تمام توان از اقتصاد و تولید در خراسان جنوبی حمایت می کند


بانک – بیمه – بورس

۳ سپتامبر ۱۴۰۱

مدیرعامل بانک صادرات ایران:

بانک صادرات ایران با تمام توان از اقتصاد و تولید در خراسان جنوبی حمایت می کند

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: بانک صادرات ایران از تمام توان جاری و قانونی خود برای حمایت از تولید و سرمایه گذاری در استان خراسان جنوبی و کمک به اقتصاد مردم این منطقه استفاده خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، سیدضیاء ایمانی در هفته دولت از ۸ شعبه این بانک در استان خراسان جنوبی بازدید و با استاندار این استان دیدار و آمادگی خود را اعلام کرد. برای حمایت از تولید و سرمایه گذاری در این استان گفت: بانک ما از تمام توان فعلی و قانونی خود برای حمایت از تولید و سرمایه گذاری در استان خراسان جنوبی و کمک به اقتصاد مردم این منطقه استفاده خواهد کرد و آماده ارتقای تامین خدمات جدید خدمات و محصولات در این استان.

در این دیدار آقای ضیاء ایمانی که معاون بانک اعتبار و مدیر شعب صادرات ایران در استان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و جمعی از مدیران را همراهی می کردند، راهکارهای رفع مشکلات را مورد بحث و بررسی قرار دادند. حمایت از سرمایه گذاری، تداوم اشتغال، حمایت از تولید واحدهای اقتصادی و تجاری اعلام کرد و آمادگی خود را برای استفاده از ظرفیت های موجود بانک و بهره گیری از ظرفیت های قانونی اعلام کرد.

در این جلسه که استاندار خراسان جنوبی برگزار شد خواستار سرمایه گذاران چند واحد تولیدی بزرگ استان شد و برای بررسی مسائل و مشکلات آنها، خدمات بانک صادرات ایران را افزایش دهند.

جواد زاوانت در این نشست با برشمردن توانمندی ها و توانمندی های تجاری و تجاری استان خراسان جنوبی، افزایش شعب و خدمات در محدوده مرزهای این استان را خواستار شد و گفت: خراسان جنوبی دارای چهار مرز ورودی و خروجی است. کالا است و ظرفیت معاملاتی بالایی دارد.

وی با قدردانی از تلاش ها و خدمات این بانک در خراسان جنوبی و حمایت های واحدهای اقتصادی بر لزوم حمایت بیشتر از سرمایه گذاران در این استان تاکید کرد.

در این سفر مهندس ضیاء ایمانی همچنین از ۸ شعبه بانک در بیرجند و کلیه معابر مرزی استان خراسان جنوبی بازدید و با کارکنان این بانک دیدار و در جریان فعالیت ها، خدمات و دستورالعمل های استفاده از تمامی توانمندی های بانک قرار گرفت. این بانک به ویژه محصولات و خدمات جدید برای خدمت رسانی به شهروندان و واحدهای اقتصادی در این استان صادر شده است.

مشاغل مشابه