بانک صادرات ایران از طرح انجمن جوانان حمایت می کند


مدیرعامل بانک صادرات گفت: بانک صادرات ایران در نیمه اول سال ۱۴۰۱ بیش از ۵۲ هزار وام از محل وام قرض الحسنه کودکان در راستای اجرای سیاست های دولت در حمایت از برنامه جوانان برای جمعیت پرداخت کرد.

به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، آقای ضیاء ایمانی افزود: در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جمعیت جوانان در نیمه اول سال جاری این بانک ۵۲ هزار و ۱۴۹ فقره وام به مبلغ بیش از ۲۰ هزار و ۷۷۹ میلیارد ریال صادر کرد.
ایمانی ضرورت حمایت از نظام بانکی برای اقشار مختلف جامعه و ایفای مسئولیت های اجتماعی را تشریح کرد: پرداخت وام قرض الحسنه در بانک صادرات ایران به عنوان یکی از شاخص های مسئولیت های اجتماعی برای رفع و بهبود مشکلات خانواده هاست. شرایط زندگی آنها با حساسیت بیشتر و برای رسیدن به اهداف ادامه دارد. این بانک در نیمه اول سال جاری با بازپرداخت بیش از ۱۵۷ هزار فقره وام قرض الحسنه بالغ بر ۱۳۵ فقره وام قرض الحسنه از اقشار مختلف مردم در حوزه های وام ازدواج، انجام امور منزل، سپرده مسکن، فرزندآوری و انواع وام ضروری حمایت کرد. هزار میلیارد ریال

مدیرعامل بانک صادرات همچنین با اشاره به توسعه اشتغال و تولید در بخش های مختلف اجتماعی، ایجاد و توسعه مشاغل خانگی را یکی از اهداف توانمندسازی و استقلال مالی و اقتصادی خانواده ها عنوان کرد و گفت: بانک صادرات همواره بر آن تاکید دارد. . ایران: این بانک تا اواسط سال ۱۴۰۱ تعداد ۱۶۰۰۰ وام مشاغل خانگی را گزارش کرده است.

ایمانی افزود: این بانک ۱۶ هزار و ۴۶۶ فقره وام مشاغل خانگی و ایجاد فرصت شغلی به ارزش ۹ هزار و ۲۸۲ میلیارد ریال به متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد، بنیاد بهزیستی، بنیاد برکت، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) پرداخت کرده است. تصمیم (RA). ) و سایر ستادها: اشتغال زایی در اختیار استانداری های کشور به تداوم، ایجاد و توسعه شغل، ارتقای سطح زندگی و کارآفرینی کمک کرده است.

وی تاکید کرد: حمایت بانک صادرات ایران از مستاجران نیز در این مدت با بازپرداخت تسهیلات سپرده مسکن ۳۱۹ درصد افزایش یافت و در این راستا علاوه بر بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه در حوزه های مختلف اقتصاد مقاومتی. . طی نیمه نخست امسال ۱۲ هزار و ۳۹۴ فقره تسهیلات حمایتی به ارزش بیش از ۶ هزار و ۸۳۸ میلیارد ریال در قالب ودیعه مسکن برای افراد فاقد مسکن پرداخت شده که از نظر تعداد ۱۳۷ درصد و از نظر تعداد ۳۱۹ درصد افزایش داشته است. این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل است.