بانک صادرات ایران، بانکی با شعب در سراسر ایران


ارائه خدمات متنوع بانکی و تقویت بخش واقعی اقتصاد در اولویت بانک صادرات ایران است.

اولویت بانک صادرات ایران، ارائه خدمات به افراد و تقویت بخش واقعی اقتصاد است و این هدف از طریق جهت‌دهی صحیح نقدینگی به سمت تولید، رعایت سلامت اعتبار و استفاده از توانمندی‌های بانک دنبال می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رضا صدیک در مراسم افتتاحیه همایش آموزشی تخصصی مبارزه با پولشویی برای بازرسان اداره کل شعب استانی و منطقه ای این بانک با بیان این مطلب بر لزوم جلب رضایت وی تاکید کرد. مشتریان بانک اضافه کردند: گردش منابع در نظام بانکی و مالی کشور آثار مهمی بر اقتصاد و زندگی مردم دارد و با نظارت بر سلامت اعتبار می توان به کاهش مشکلات در بخش های غیرواقعی اقتصاد کمک کرد. این موضوع برای بانک صادرات ایران به عنوان بانکی با شعب در سراسر ایران و ارائه خدمات متنوع به مردم حائز اهمیت است.
صدیک همچنین مشتری مداری را از دیگر ویژگی های بارز طی ۷۰ سال گذشته برشمرد و تاکید کرد: ارائه بهترین خدمات به افراد در اولویت کاری بانک بوده و از هیچ تلاشی در این زمینه کوتاه نخواهد آمد.
وی با اشاره به ارائه محصولات جدید و برنامه ریزی برای افزایش سهم بانک در بازار، تاکید کرد: بانک ما با طراحی خدمات متنوع و مدرن به دنبال کسب حداکثر رضایت مشتری و فردی است.
در این همایش دو روزه که در برج غدیر بانک صادرات ایران برگزار شد، معاون مرکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدیرکل، قائم مقام و معاون مدیرکل. رئیس گروه بازرسی اداره کل مبارزه با پولشویی بانک مرکزی، عضو هیئت مدیره، مدیر بازرسی و امور اجرائی، رئیس، معاون و بازرس کل مبارزه با پولشویی. معاونت تامین مالی تروریسم بانک صادرات ایران نیز بر لزوم ارتقای کمی و کیفی خدمات این بانک به مشتریان و تقویت سیستم های نظارت و کنترل تاکید کرد.
بانک صادرات ایران که نزدیک به ۲۵ میلیون کارت سپهر فعال دارد، سهم زیادی از نقل و انتقالات نقدی و تراکنش های شبکه بانکی را در فضایی امن به خود اختصاص داده است.
همچنین این بانک دارای بیش از ۵۲۰۰ دستگاه خودپرداز ثابت در کشور، وجود بیش از صدها هزار پایانه فروشگاهی، استقبال بالای اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت ها از درگاه های بانکداری اینترنتی و IPG و میلیون ها کاربر موبایل بانک است. بیش از ۴۵ میلیون مشتری در داخل و خارج از کشور.