بانک سپه و امضای بزرگترین تفاهم نامه ایجاد فرصت های شغلی


به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، وی صبح امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ در مراسم امضای تفاهم نامه ۴۰۰ هزار میلیارد ریالی برای ایجاد فرصت های شغلی در کشور حضور یافت. با حضور دکتر احسان. خوندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر عارف نوروزی مدیرعامل فرمان امام (رضی الله عنه)، دکتر محمد ترکمانه مدیر عامل بنیاد برکت، دکتر آیت الله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه و مسئولان عالی رتبه . مدیران سایر بانک های فعال در کشور در سالن همایش های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برگزار شد.
احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم امضای این تفاهم نامه با بیان اینکه این تفاهم نامه که با همکاری بانک های عامل و بنیاد برکت در حال اجراست، به منظور تمدید میله ها و هم زدن است. نظام تامین مالی به سمت تولید و کسب و کارهای کوچک زودبازده در کشور گفت: ۴۰۰ هزار میلیارد ریال برای ایجاد فرصت های شغلی توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از اقدامات بی نظیر در سال های اخیر است.
بیبیان با بیان اینکه این تفاهم نامه بر اساس تفاهم نامه ۱۶ و ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ منعقد شده است، گفت: بر اساس این تفاهم نامه ارائه تسهیلاتی که منجر به ایجاد فرصت های شغلی پایدار می شود، همراه با نظارت مستمر، نظارت مستمر، و حمایت از کارآفرینان مشاوره دریافت کنندگان تسهیلات و پیشگیری از این تسهیلات به تعویق خواهد افتاد.


دکتر خاندوزی ادامه داد: علاوه بر موارد ذکر شده و با توجه به توانمندی های بنیاد برکت، امکان ادغام اطلس محرومیت زدایی در صحنه ملی و ایجاد هم افزایی با استفاده از توان نهادهای فعال و ایجاد فرصت های شغلی از جمله مواردی است که مهمترین اولویت های وزارت امور اقتصادی و دارایی
وی افزود: برنامه ما استفاده از توان و اعتبار شبکه بانکی کشور برای افزایش تولید در کشور و ارائه تسهیلات خرد به نیازمندان، ایجاد فرصت های شغلی در پروژه های بسران و عدم پرداختن به کسب و کار غیرمولد با استفاده از تخصص برکت است. پایه. تسهیل کننده ها
همانطور که دکتر نوروزی رئیس دستگاه اجرایی فرمان امام (رضی الله عنه) درباره این تفاهم نامه گفت: این تفاهم طی دو سال در بیش از ۴۰۰ شهر اجرایی می شود و حدود ۴۰۰ هزار فرصت شغلی توسط دستگاه های اجرایی ایجاد می شود. ستاد فرمان امام (ره).
وی با بیان اینکه انعقاد بزرگترین تفاهم نامه ایجاد فرصت های شغلی در کشور بین ستاد اجرایی فرمان امام و هشت بانک تا پایان سال حدود ۴۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد می کند که در راستای اجرای دولت است، تصریح کرد: برنامه ها
ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت تفاهم نامه اخیر را بزرگترین تفاهم نامه بانکی در زمینه اشتغال زایی عنوان کرد و گفت: این تفاهم نامه مربوط به تبصره های ۱۶ و ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ است که هدف آن ایجاد فرصت های شغلی پایدار برای اقشار محروم است. سراسر دنیا. دولت امضا شد و در راستای آن عمل به فرامین مقام معظم رهبری و تحقق اهداف دولت فعلی صورت گرفت.