بانک رفاه کارگران از صنایع استراتژیک کشور حمایت می کند


مدیرعامل بانک رفاه کارکاران گفت: صنعت مس یکی از صنایع استراتژیک کشور است و آماده حمایت از اقدامات توسعه ای در این صنعت هستیم.

و به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارکاران، دکتر اسماعیل للقانی در نشست مشترک با دکتر رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران که برگزار شد، این مطلب را بیان کرد. در دفتر مرکزی شرکت «صنعت مس در کشور دارای قابلیت‌های ارزشمندی است. این بخش دارای برکت بخش مواد معدنی است که متاسفانه تاکنون کمتر مورد بهره برداری قرار گرفته است. بانک رفاه کارگران آمادگی دارد از واحدهای تولیدی فعال در این زمینه حمایت کند.

وی با بیان اینکه صنعت مس یکی از صنایع آینده دار و کم آلاینده در کشور است، گفت: بخشی از عقب ماندگی کشور در حوزه تولید مس به دلیل نبود سرمایه گذار مناسب است و بانک رفاه کارگران می تواند بنابراین. شریک راهبردی شرکت ملی صنایع مس ایران در این زمینه

دکتر للقانی به لزوم بهره مندی از توانمندی های دانش در صنعت مس در کشور اشاره کرد و گفت: در راستای اهداف شعار سال «تولید؛ مبتنی بر دانش و ایجاد فرصت های شغلی» می توان به این صنعت کمک کرد. در توسعه فناوری های جدید

وی با بیان اینکه بانک رفاه کارگران می تواند در موضوعات مختلف شریک شرکت ملی صنعت مس ایران باشد، خاطرنشان کرد: ارائه خدمات ارزی یکی از این امور است. بانک صرافی الرفح به عنوان بهترین صرافی در سیستم بانکی می تواند نقش محوری در این زمینه داشته باشد.

وی افزود: ارائه تعهدات گارانتی، صدور گواهی، ارائه خدمات دیجیتال، ارائه خدمات اعتباری و …. از جمله حمایت هایی است که بانک الرفاع می تواند از واحدهای تولیدی فعال در صنعت مس در کشور انجام دهد.

دکتر للقانی در خاتمه به اوراق جم اشاره کرد و گفت: این اوراق با هدف رفع موانع مالی، تقویت تولید، هدایت منابع مالی به سمت فعالیت های اقتصادی مولد و گردش سالم و پایدار سرمایه در راستای تامین مالی سرمایه گذاری منتشر می شود. . واحدهای تولیدی

دکتر رستمی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران نیز با قدردانی از حمایت بانک رفاه از واحدهای تولیدی فعال در صنعت مس کشور، خاطرنشان کرد: آماده توسعه همکاری های متقابل خود با الرففا بانک هستیم. نسبت به قبل.

وی با اشاره به آخرین وضعیت صنعت مس در کشور گفت: ایران در صنعت فلزات رتبه پنجم جهان را دارد اما در تولید مس رتبه خوبی نداریم و امیدواریم با حمایت کارگران بتوانیم . بانک رفاه در این زمینه نیز می توانیم به جایگاه خوبی دست یابیم.

دکتر توضیح داد. رستمی افزایش توان اکتشافی را یکی از اقدامات توسعه شرکت ملی صنایع مس ایران دانست و تصریح کرد: در این حوزه نیازمند ماشین آلات جدید و بهره برداری از دانش جدید و توانمندی های دانش بنیان هستیم. بانک رفاه کارکاران می تواند شریک مناسبی برای شرکت در این بخش باشد.

وی افزود: در حال حاضر تنها ۷ درصد از صنایع مس در کشور کشف شده است و برای تدوین رویه ها در این زمینه نیازمند کمک بانک رفاه کارگران هستیم.