بانک دی و تصویب صورتهای مالی سال ۱۴۰۰


به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی بانک دی، در این جلسه که صبح روز سه شنبه مورخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ با حضور ۶۲.۵۸ درصد از سهامداران و حقوقی آنان تشکیل شد. نمایندگان، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی بانک امیرعباس هاشمی نژاد ریاست جلسه را بر عهده داشتند و نایب رئیس هیئت مدیره بانک دکتر سهامداران صورتهای مالی تا پایان اسفندماه را تصویب کردند. ۱۴۰۰.
علی رضا قیطاسی مدیرعامل بانک دی در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات هیئت مدیره این بانک از تحقق وعده خود مبنی بر برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده در سال منتهی به اسفندماه ۹۹ ابراز خرسندی کرد. مجمع عمومی عادی سالیانه سال ۱۴۰۰ در تاریخ قانونی بعد از ۶ سانتی متر و همچنین بازگشایی کد بانکی گفت: این عملیات نشان می دهد که قطار بانک D در مسیر اصلی و در مسیر درست خود قرار دارد و آینده خوبی دارد. . قابل تصور برای سهامدارانش
وی با بیان اینکه پاسخگویی به مطالبات همه سهامداران به ویژه جامعه هدف اولویت هیات مدیره بانک است، تاکید کرد: مطالبه حق برای سهامداران است و بر اساس خواسته بانک در قبال سهامداران مسئول هستیم. کارایی.
مدیرعامل بانک دی همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده برای کاهش زیان انباشته بانک، با بیان اینکه کاهش هزینه ها در چند ماهه نخست سال اجرایی شد، گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده، انباشته شده است. زیان باید در پایان برنامه انباشته شود صفر و بانک سود عملیاتی خواهد داشت.
و قیطاسی فروش املاک مازاد را یکی از مهمترین اقدامات بانک در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید اعلام کرد و خاطرنشان کرد: بر این اساس کارگروهی با جدیت پیگیر این موضوع است تا بانک حراج ماهانه املاک مازاد را برگزار می کند.
مدیرعامل بانک دی افزود: تمامی املاک بانک الاحساء مورد ارزیابی قرار گرفته و تعدادی از آنها در لیست واگذاری قرار گرفته است و از اینجا فرآیند فروش املاک مازاد بانک با سرعت و دقت انجام می شود.
وی به عزم جدی بانک برای برداشت از بانک ها اشاره کرد و با اشاره به اینکه از میان ۱۳ شرکت زیرمجموعه بانک، طرح برداشت از ۳ شرکت تا پایان شهریور ماه اجرایی می شود، گفت: زمان طراحی و اجرا شد.

مدیرعامل بانک دی همچنین از حمایت های بانک مرکزی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، ناظران بنیاد شهید، حسابرس حقوقی، نماینده بورس و سهامداران محترم قدردانی کرد.
در پایان این مجمع و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی صورتهای مالی منتهی به سال ۱۴۰۰ به تصویب حاضرین در مجمع رسید و اعضای هیات مدیره مجمع به سوالات مطرح شده پاسخ دادند. سهامداران و شرکت کنندگان