بازدید معاون وزیر اقتصاد از صندوق توسعه فناوری های نوین


معاون وزیر اقتصاد در سومین روز از برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت مالی کشور از غرفه صندوق توسعه فناوری های نوین بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی صندوق توسعه فناوری های نوین؛ رحمت الله اکرمی معاون وزیر اقتصاد روز سه شنبه در جریان بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی از غرفه صندوق توسعه فناوری های نوین بازدید کرد و در جریان روند کار این صندوق قرار گرفت.

وی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص انواع ابزارهای مالی این صندوق که برای ایجاد ارتباط بهتر بین نظام بانکی و نظام نوآوری کشور طراحی شده است، وضعیت ارزیابی و پذیرش ریسک های سرمایه گذاری توسط این صندوق را مطلوب ارزیابی کرد.

معاون وزیر اقتصاد بر وجود توانمندی های مناسب برای افزایش تعامل بین وزارت اقتصاد و صندوق توسعه فناوری های نوین تاکید کرد و خواستار برگزاری نشست های تخصصی با این صندوق برای بررسی زمینه های همکاری مشترک شد.

وی ابراز امیدواری کرد این جلسات زمینه ساز تعامل بیشتر صندوق توسعه فناوری های نوین و وزارت اقتصاد باشد. زیرا امکان ارزیابی آنلاین تخصصی شرکت های مبتنی بر دانش و فناوری در داخل صندوق فراهم شده است.

وی همچنین وجود تفاهم نامه برای این صندوق با ۱۴ بانک در کشور و صدور ضمانت نامه های مورد قبول نظام بانکی و دستگاه های دولتی را مزیتی برای ارتباط بهتر و شکل گیری همکاری های آتی دانست.

شایان ذکر است، صندوق توسعه فناوری‌های نوین، برترین صندوق پژوهش و فناوری کشور است که دارای سوابق ثابتی در تامین مالی شرکت‌های دانش بنیان و فناوری است. و در سالن ۷ غرفه ۳ از علاقمندان جهت ارائه مشاوره تخصصی در زمینه تامین مالی و بازاریابی محصولات علمی و فناوری استقبال می شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!