بازدید مدیر عامل شرکت بیمه کوثر زیر نظر اردبیل


مدیرعامل شرکت بیمه کوثر و هیئت همراه با حضور در استانداری اردبیل با کارکنان و نمایندگان گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، مدیرعامل این شرکت در نشستی با سرپرستان و اعضای شبکه فروش، با دعوت از کلیه کارکنان و نمایندگان خانواده بیمه، کوثر و بزرگترین سرمایه آن، گفت: دستیابی به اهداف شرکت و جلب اعتماد و رضایت ذینفعان با افزایش تعامل بین کارکنان و شبکه‌ها، فروش و فرهنگ‌سازی کوثری حاصل می‌شود.
ابوالفضل عقدادی با اشاره به اینکه رضایت مشتریان و سودآوری از اهداف اصلی شرکت بیمه کوثر است و انتظار داریم مدیریت استانداری اردبیل با تلاش بیشتر و انسجام تیمی با دستیابی به اهداف و ارتقای شاخص های عملکرد به رتبه های بالاتری در شرکت دست یابد.
وی با تاکید بر تنوع شرکت های بیمه و گسترش جامعه هدف، خدمات رسانی مناسب در زمان مناسب در سراسر کشور را از افتخارات بیمه کوثر برشمرد و افزود: این موضوع به ویژه در بلایای طبیعی از جمله سیل و زلزله اهمیت ویژه ای دارد. در سراسر کشور رخ می دهد.”
مدیرعامل شرکت بیمه کوثر افزود: بر اساس برنامه تحول راهبردی و نهضت بیمه کوثر، اصول سیاست گذاری، مدیریت، برنامه ریزی و نظارت در ستاد شرکت ساماندهی شده و مرجع نهایی در حوزه های مختلف ریسک و مدیریت صحیح پاسخگویی به مشتریان به ادارات منطقه واگذار می شود.”
در این جلسه مقرر شد برگزاری دوره های آموزشی مستمر به ویژه با توجه به افزایش سهم بیمه عمر ترویج شود.