بادکنک های تبلیغاتی و معرفی عوامل موثر بر قیمت آنها


هر برند و صاحبان کسب و کاری به هزینه و قیمت تبلیغاتی که دریافت می کنند زمانی که تصمیم به استفاده از تبلیغات می گیرند اهمیت می دهند. بادکنک های تبلیغاتی به عنوان یکی از روش های مختلف تبلیغات بسیار پرطرفدار بوده و تحت تاثیر عوامل قیمت گذاری نیز قرار دارند. حال باید دید عوامل و عناصر موثر بر قیمت بادکنک تبلیغاتی چیست و چگونه محاسبه می شود؟

عوامل مهم در برآورد قیمت بادکنک های تبلیغاتی

بادکنک های تبلیغاتی در انواع مختلفی خریداری می شوند. هر بادکنک با توجه به ویژگی های منحصر به فرد خود قیمت گذاری می شود.

قطر و اندازه بادکنک

بادکنک های تبلیغاتی مانند هر کالا و ابزار تبلیغاتی دارای ابعاد و فضای خاصی هستند. کارفرمایان با توجه به سلیقه و نظر شخصی متراژ و ابعاد بادکنک ها را انتخاب می کنند. البته برای ابعاد و مساحت بالون یک حد استاندارد در نظر گرفته شده است. البته هر چه ابعاد و مساحت بادکنک بزرگتر باشد قیمت بادکنک تبلیغاتی نیز بیشتر می شود.

قیمت بادکنک های تبلیغاتی
قیمت بادکنک های تبلیغاتی

چاپ لوگو، شعار، علائم تجاری و تبلیغات روی بادکنک های بزرگ زمان بر است و نیاز به کارهای بیشتری دارد. از طرفی دقت کار همیشه یکی از عوامل موثر در نتیجه کار است. این موضوع در مورد بالن های تبلیغاتی بزرگ نیاز به توجه و تمرکز بیشتری دارد. بنابراین طراحی بادکنک های تبلیغاتی بزرگ به زمان بیشتری نیاز دارد.

به طور کلی بادکنک هایی با قطرهای ۳، ۳.۵ و ۵.۵ متر طراحی و تولید می شوند. هرچه قطری که برای تبلیغات خود انتخاب می کنید بیشتر باشد، شانس بیشتری برای دریافت برند، لوگو و تبلیغات اختصاصی خود دارید. خرید بادکنک هایی با ابعاد ۵.۵ متر در محیط های شهری بسیار مهم است. توجه داشته باشید که یک بالن با قطر ۳ در فاصله ۹۰۰ متری تا ۱ کیلومتری قابل مشاهده خواهد بود. در واقع از این فاصله می توانید برچسب چاپ شده روی بادکنک را ببینید. این در حالی است که خود بالون در ۱.۵ کیلومتری زمین قابل مشاهده است. این نشان می دهد که قطرهای بزرگتر شانس موفقیت در اهداف تجاری را افزایش می دهد.

مواد مورد استفاده در ساخت بادکنک های تبلیغاتی

یکی دیگر از عواملی که در قیمت بادکنک های تبلیغاتی تاثیر بسزایی دارد مواد به کار رفته در تولید آنهاست. برای ساخت بادکنک ها باید از پارچه های ضد آب قوی استفاده کرد. با توجه به دوام و استحکام این پارچه ها می توانند روی قیمت بادکنک های تبلیغاتی نیز تاثیر گذار باشند. پارچه برنی یکی از پارچه های ضد آب است که در تهیه و تولید بادکنک های تبلیغاتی استفاده می شود. توجه داشته باشید که هر چه متریال بادکنک کیفیت بالاتری داشته باشد، قیمت بادکنک نیز بالاتر خواهد بود.

تجهیزات فشار بادکنک

سیلندرهای گاز هیدروژن یکی دیگر از مواردی است که برای راه اندازی بالن های تبلیغاتی به آن نیاز داریم. این کپسول ها به بالون ها کمک می کنند تا حالت پایدار و متعادل خود را حفظ کنند. معمولاً دو کپسول گاز هیدروژن برای پرواز با بالون در نظر گرفته می شود. این کپسول ها در قیمت خرید بادکنک های تبلیغاتی نیز تاثیر زیادی دارند.

تجهیزات حفاظت و جداسازی بالن

بالن های تبلیغاتی بسته به دما و شرایط محیطی ممکن است به تجهیزات ایمنی و عایق نیاز داشته باشند. اگر بادکنک در تابستان تکان می خورد، باید آنقدر قوی باشد که در مقابل نور خورشید مقاومت کند. اگر بالون در زمستان به اوج می رسد، باید در برابر شرایط دمایی نامتعادل عایق بندی شود. برای این کار عایق بادکنک را در نظر بگیرید. این عایق می تواند قیمت بادکنک های تبلیغاتی را نیز افزایش دهد.

هزینه خصوصی سازی و سفارش بادکنک های تبلیغاتی بیشتر از خرید بادکنک های آماده است. بنابراین کارفرمایانی که نیاز به تبلیغات منحصر به فرد دارند باید هزینه سفارش بادکنک را در نظر بگیرند.

قیمت اجاره بادکنک تبلیغاتی

اجاره بادکنک های تبلیغاتی برای شرکت ها و صاحبان مشاغلی که می خواهند در قیمت بادکنک های تبلیغاتی صرفه جویی کنند مناسب است. آنها همچنین باید از تبلیغات بادکنکی برای مدت زمان بسیار محدودی استفاده کنند.

قیمت اجاره بادکنک های تبلیغاتی
قیمت اجاره بادکنک های تبلیغاتی

قیمت اجاره بادکنک تبلیغاتی کمتر از بادکنک های مورد نیاز است. در واقع این قیمت بر اساس نوع بادکنک و مدت اجاره تخمین زده می شود.

خرید بادکنک های تبلیغاتی ارزان

اگرچه قیمت یکی از مهمترین ویژگی های خرید بادکنک تبلیغاتی است، اما بهتر است کیفیت را فدای قیمت بهینه نکنید. هدف ما از تبلیغات بادکنکی این است که بتوانیم مخاطبان و مشتریان هدف خود را در شهر و منطقه پیدا کنیم. برای این کار باید با تکنیک های جذب مشتری آشنا باشیم. یکی از راه های تبدیل مشتری بالقوه به مشتری واقعی استفاده از تبلیغات بصری است. این تبلیغات باید با احترام به مشتری همراه باشد.

قدردانی از مشتری یکی از مواردی است که در تبلیغات به خوبی درک می شود. وقتی از مواد باکیفیت برای تبلیغات استفاده می کنید به این معنی است که برای مشتری ارزش قائل هستید و به آن احترام می گذارید. زیرا کیفیت مناسبی را برای تبلیغ لوگو، برند و محصول خود انتخاب کرده اید. زمان مناسب برای اعلام بالون نیز بسیار مهم است. به عنوان مثال، تعطیلات می تواند زمان خوبی برای ساخت بادکنک باشد.

خرید بادکنک های تبلیغاتی
خرید بادکنک های تبلیغاتی

چرا بادکنک های تبلیغاتی از آتا بالن بخریم؟

بادکنک آتا با توجه به سابقه غنی در تولید و عرضه انواع بادکنک های تبلیغاتی می تواند نکات مفید و موثری را در زمینه خرید بادکنک های تبلیغاتی به شما ارائه دهد. همچنین امکان خرید بادکنک های تبلیغاتی ارزان با کیفیت عالی را به شما می دهد. این گروه بادکنک های اجاره ای را نیز به بهینه ترین شکل به مشتری ارائه می دهد. در آتا بادکنک می توانید مدل های مختلف و متمایز از انواع بادکنک های تبلیغاتی را در اشکال و ابعاد مختلف سفارش دهید.